Wystartował najnowszy showroom firmy COMITOR – jeden z największych w Europie i największy w Polsce tego typu obiekt. 20 października 2016r. architekci i przedstawiciele mediów uczestniczyli w jego uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece.

Cechą wspólną dla urządzeń prezentowanych w warszawskim showroomie COMITOR jest design, doskonałe materiały, innowacje i wyjątkowy komfort użytkowania. Przekonali się o tym architekci i projektanci wnętrz oraz dziennikarze uczestniczący w uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece. Przedstawiciele marek ściśle z firmą współpracujących – BLANCO, BEST, NOVY, KÜPPERSBUSCH i INSINKERATOR przedstawili zebranym swoje produkty i nowatorskie podejście do tematyki związanej z innowacyjnym i często luksusowym wyposażeniem kuchni. Spotkanie z ogromną gracją poprowadziła znana prezenterka telewizyjna – Dorota Gardias. O poczęstunek zadbała restauracja Halka, której właścicielami są znani architekci.

Showroom COMITOR zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Jednak nie tylko wielkość obiektu robi wrażenie, ale przede wszystkim jakość zgromadzonych produktów oraz wyjątkowy sposób ich prezentacji. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można jeszcze przed zakupem je uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne Wi-Fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów. Autorką projektu wnętrza jest architekt Agata Kotowska.

COMITOR jest jedynym w Polsce importerem kontraktowym zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Firma działa od 1994r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz showroom. W Warszawie działa filia, a od października 2016r. nowoczesny showroom w DOMOTECE.

Partnerami otwarcia showroomu Comitor w Warszawie byli: BMW – Bawaria Motors Polska, restauracja Halka, Avant – Ceramika, Klinika La Perla, KOD Design, Domoteka oraz John Lemon. Patronat medialny obieli: Dom&Wnętrze, Czas na wnętrze, Wnętrze i Ogród, Nowy Magazyn, Dom Idealny, Living Room, Decoration&Design, Wnętrza domów: Kuchnie i Łazienki, archirama.pl, Dobry Dom: Technologie i materiały, foorni.pl, kuchenny.com.pl, InfoMarket, Biznes.meble.pl, Meble.pl, designteka.pl, domideco.pl, Kuchnia i Technika, archimania.pl, Creator i OKK!.


Data publikacji: 2016-11-07

Podobne technologie i poradniki


flexartbetonwalls Elastyczny beton architektoniczny flexartbeton 6mm, płyty,...
Służy jako wierzchnia warstwa wykończeniowa powierzchni ścian,...
Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu,...
Drzwi typu Barn Door zyskują w Polsce...
Standardowe mieszkanie singla to najczęściej kawalerka lub...
Designersko, przytulnie i komfortowo – tak przebiegły...
Któż nie lubi magii Bożego Narodzenia? Błyszczących...
15 listopada 2017r. w prestiżowym miejscu –...
Czasami powieszony w centralnym punkcie lobby obraz...