MerMar to liderzy w branży osuszania budynków na terenie całej Polski. Posiadamy również swój oddziała w Łodzi. W tak wielkim mieście szkody powstałe w wyniku zalania są do nas zgłaszane codziennie. Pęknięcie rury kanalizacyjnej, rozszczelnienie instalacji wodnej, czy nieroztropny hydraulik, który zapomniał przed próbą ciśnieniową zakręcić wszystkich zaworów. Takie zgłoszenia najczęściej odbierają nasi pracownicy, aby często jeszcze tego samego dnia podjąć akcję osuszającą.

Osuszanie po zalaniu Łódź – oferta

Nasza firma oferuje wszystkie metody osuszania zalanych pomieszczeń, budynków, ścian, murów, domów mieszkań, garaży piwnic i lokali usługowych. Specjalizujemy się w osuszaniu kondensacyjnym i adsorpcyjnym, które wykorzystujemy do osuszania zalanych ścian i posadzek bez izolacji. W zakres naszych usług wchodzi również osuszanie podposadzkowe, które jest ratunkiem podczas zalań warstw izolacji w podłodze.

fot. MerMar 

Jak wygląda osuszanie budynków Łódź z firmą MerMar?

Po kontakcie z poszkodowanych jeszcze tego samego dnia udajemy się na oględziny zalanego domu lub mieszkania. Sporządzamy protokół, w którym zawieramy informacje o stanie zawilgocenia i oraz o ilośći i rodzaju sprzętu jaki będzie wymagany do osuszenia budynku. Jeżeli poszkodowany posiada ubezpieczenie to informujemy go o możliwości bezgotówkowej likwidacji szkody. Na podstawie pełnomocnictwa załatwiamy za klienta wszelkie formalności związane z osuszaniem budynku z ubezpieczycielem. Jeżeli poszkodowany nie posiada polisy ubezpieczeniowej sporządzamy kosztorys i po jego akceptacji przystępujemy do osuszania.

fot. MerMar 

Osuszanie budynków Łódź i ile trwa?

Standardowy okres osuszania w wyniku zalania trwa ok 2-3 tygodnie. Czasem ten okres jest krótszy, a czasem ulega wydłużeniu. Wszystko zależy od stoipnia zawilgocenia i rodzaju materiału jaki uległ zalaniu. Zapraszamy do współpracy!

www.mermar.pl – Łódzkie


Data publikacji: 2021-11-19

Podobne technologie i poradniki


06.04.2023 | Osuszanie
Czy spotkało Cię nieszczęście w postaci zalania...
26.01.2022 | Osuszanie
Osuszanie budynków po zalaniu, to wbrew pozorom...
23.11.2021 | Osuszanie
Usuwanie wilgoci ze ścian najlepiej zlecić profesjonalnej...
13.08.2021 | Osuszanie
Mermar to firma specjalizująca się w osuszaniu...
04.05.2021 | Osuszanie
Według towarzystw ubezpieczeniowych  zalanie jest jedną z...