Mermar to firma specjalizująca się w osuszaniu budynków po zalaniu na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego. Swoje specjalistyczne usługi kierujemy do wszystkich poszkodowanych przez powódź, zalanie przez sąsiada czy awarię instalacji wod-kan. Nasi specjaliści podejmują się również lokalizacji wycieków w trudno dostępnych miejscach.

Osuszanie podposadzkowe Gdańsk

Najczęściej gdy dochodzi do awarii instalacji wod-kan w nowym budownictwie mamy do czynienia z zalaniem warstw izolacji. Niezbędne wtedy będzie zastosowanie osuszania podposadzkowego tzw. osuszania warstw izolacji. Jest niewiele firm, które świadczą tego typu usługi na terenie Gdańska. Nasza firma przeprowadziła już setki udanych prac związanych z osuszaniem warstw izolacji dlatego mogą nam Państwo zaufać. Zawsze dążymy do tego aby każdy budynek był osuszony w 100%. Nie pozostawiamy nigdy wilgoci w budynkach, które suszymy.

fot. MerMar

MerMar – osuszanie budynków Gdańsk

Do najczęstszych powodów zalań możemy zaliczyć deszcz nawalny, awaria instalacji wodnej lub kanalizacyjnej, powódź, zalanie przez sąsiada. W każdym z tych przypadków, możliwa jest pomoc ze strony naszej firmy. Rozliczamy się bezgotówkowo z klientami jeżeli posiadają ważną polisę ubezpieczeniową. Realizację każdego zlecenia zaczynamy od darmowych oględzin, następnie sporządzamy protokół ze zdjęciami, montujemy urządzenia, monitorujemy proces osuszania. Po zakończonym procesie osuszania ozonujemy i sporządzamy niezbędną dokumentację dla ubezpieczyciela. Państwa aktywność w całym procesie osuszania ogranicza się tylko do udostępnienia nam mieszkania w celu montażu urządzeń osuszających.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska do współpracy!

www.mermar.pl – Gdańsk


Data publikacji: 2021-08-13

Podobne technologie i poradniki


06.04.2023 | Osuszanie
Czy spotkało Cię nieszczęście w postaci zalania...
26.01.2022 | Osuszanie
Osuszanie budynków po zalaniu, to wbrew pozorom...
23.11.2021 | Osuszanie
Usuwanie wilgoci ze ścian najlepiej zlecić profesjonalnej...
19.11.2021 | Osuszanie
MerMar to liderzy w branży osuszania budynków...
04.05.2021 | Osuszanie
Według towarzystw ubezpieczeniowych  zalanie jest jedną z...