Schöck Isokorb® i Schöck Isolink ® na Kasztelańskiej 22 w Krakowie

Inwestycja Kasztelańska 22 to nie tylko luksusowa kamienica, to również, a może przede wszystkim synonim wygody, klasy i szyku.

Inwestycja zniewala dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ulokowana w samym sercu krakowskiego Salwatora harmonijnie wpasuje się w krajobraz dzielnicy. Kompleks 28 mieszkań oferuje zarówno lokale z kameralnym ogródkiem, jak i mieszkania z przestronnym tarasem oraz malowniczym widokiem. Wszystkie pomieszczenia są tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i najwyższy standard.

Kraków od lat staje się jednym z ulubionych miast w tej części Europy dla profesjonalistów odnoszących sukcesy. Wybierając Kasztelańską 22 mamy niepodważalną wygodę życia w renomowanej dzielnicy Krakowa oraz luksus mieszkania w pięknie zaprojektowanej, nowoczesnej i ekskluzywnej kamienicy. Dużą zaletą dla przyszłych mieszkańców tej inwestycji jest jej bliskość z naturą. Między imponującymi drzewami skrywają się boiska sportowe i place zabaw, które zapewnią godziny frajdy dla dzieci i rodziców. Alejki parku oraz ścieżki wzdłuż Błoń to także doskonałe miejsce treningu dla zagorzałych biegaczy i rolkarzy.

Nowoczesny balkon z Schöck Isokorb®

fot. Schöck Sp. z o.o.

Inwestor zadbał o najdrobniejszy szczegół. Postawiono na sprawdzone rozwiązania budowlane. W balkonach zamontowano rozwiązania firmy Schöck. Schöck Isokorb® to przede wszystkim jakość i gwarancja a dla przyszłych mieszkańców bezpieczeństwo i komfort na lata.

Schöck Isolink® do ścian warstwowych

W inwestycji wykorzystano również zbrojenie z włókna szklanego, oraz element łączący i dystansowy do betonowych izolowanych ścian warstwowych.

fot. Schöck Sp. z o.o.

O firmie Schöck Sp. z o.o.

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 1000 pracowników. Oprócz głównej siedziby zarządu, zakładu produkcyjnego i magazynu w Baden-Baden firma Schöck posiada również zakłady produkcyjne w Essen, Halle/Saale, na terenie Węgier i w Tychach (montaż końcowy). Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Rosji i Słowenii (oraz firmy współpracujące w całej Europie, Korei Południowej i Japonii). Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję innowacyjnych elementów i systemów budowlanych dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych. Schöck oferuje doradztwo i opiekę nad pracami budowlanymi już od fazy projektowej zgodnie z hasłem: „Postaw na niezawodność”. Wszyscy uczestnicy procesu budowlanego mają dostęp do szkoleń i aktualnych informacji technicznych. Praktyczne materiały oraz dostępne programy, wsparcie budowlane i wysoka jakość produktów przekładają się na trwałość konstrukcji – ze szczególnym uwzględnieniem efektywności energetycznej budynku. Wysoką jakość, bezpieczeństwo produktów oraz innowacyjność firmy Schöck potwierdzają liczne referencje, podziękowania, nagrody i wyróżnienia m.in. statuetka Budowlanej Firmy Roku 2017 oraz trofeum Architects’ Darling 2019 dla flagowego produktu firmy Schöck – łącznika termoizolacyjnego Isokorb.


Data publikacji: 2021-07-30

Podobne technologie i poradniki


06.09.2021 | Izolacje
Projekt uwzględniający specyfikę miejsca i przeznaczenia budynku...
31.08.2021 | Izolacje
O wyjątkowości tej inwestycji stanowi jej niezwykła...
07.07.2021 | Izolacje
W ciągu ostatniego roku moc wygenerowana przez...
07.07.2021 | Izolacje
Wprowadzone 1 stycznia 2021 roku Warunki Techniczne...
06.07.2021 | Izolacje
W przypadku poddasza nowego lub remontowanego domu...
02.07.2021 | Izolacje
Apartamenty Nyska Residence to wyjątkowe miejsce na...
02.07.2021 | Izolacje
Na wrocławskim Jagodnie powstaje pięcioetapowe osiedle Komedy....
17.06.2021 | Izolacje
Energooszczędne projektowanie budynku stało się faktem. Obligują...
17.06.2021 | Izolacje
Rezydencja Iwicka to nowoczesne osiedle, składające się...
20.04.2021 | Izolacje
Bliska Wola Tower będzie jednym z najwyższych...
01.12.2020 | Izolacje
Kto zdecyduje się na ocieplenie poddasza, tego...
01.12.2020 | Izolacje
Zastosowanie wiązarów znacząco przyśpiesza budowę jednorodzinnego domu...