Nyska Residence – Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.

Apartamenty Nyska Residence to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. To kameralny pięciopiętrowy budynek mieszkalny z dodatkowymi powierzchniami komercyjnymi zlokalizowanymi w kondygnacji parterowej. Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. To inwestycja o wysokim standardzie oraz szczegółowo dopracowanych detalach. Tutaj nowoczesności spotyka się z wysokim standardem wykończenia oraz jakością użytych materiałów.

Residence Nyska to przede wszystkim wyjątkowe i eleganckie wnętrza. Podwyższony standard części wspólnych. Instalacje klimatyzacji w każdym mieszkaniu. Dodatkowo apartamenty zostały wyposażone w kompleksowy system zarządzania mieszkaniem – inteligentny dom. Lokale dostępne już od 25 mkw do 68 mkw wraz z balkonami. Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Zadbano również o bezpieczeństwo osiedla, które będzie zamknięte i monitorowane – kamery na zewnątrz jak również na klatkach schodowych.

Wrocławska inwestycja z rozwiązaniami Schöck Isokorb®.

Energooszczędne projektowanie budynku stało się faktem. Wiadomo powszechnie, że płyta balkonowa może być miejscem bardzo dużego mostka cieplnego, dlatego też powoli do lamusa odchodzą balkony z obustronną izolacją, jako rozwiązanie energochłonne. W tym miejscu swoje zastosowanie znajdują łączniki termoizolacyjne Schöck Isokorb®, które są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym optymalną izolację.

O firmie Schöck Sp. z o.o.

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 1000 pracowników. Oprócz głównej siedziby zarządu, zakładu produkcyjnego i magazynu w Baden-Baden firma Schöck posiada również zakłady produkcyjne w Essen, Halle/Saale, na terenie Węgier i w Tychach (montaż końcowy). Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Rosji i Słowenii (oraz firmy współpracujące w całej Europie, Korei Południowej i Japonii).

Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję innowacyjnych elementów i systemów budowlanych dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych. Schöck oferuje doradztwo i opiekę nad pracami budowlanymi już od fazy projektowej zgodnie z hasłem: „Postaw na niezawodność”. Wszyscy uczestnicy procesu budowlanego mają dostęp do szkoleń i aktualnych informacji technicznych. Praktyczne materiały oraz dostępne programy, wsparcie budowlane i wysoka jakość produktów przekładają się na trwałość konstrukcji – ze szczególnym uwzględnieniem efektywności energetycznej budynku.

Wysoką jakość, bezpieczeństwo produktów oraz innowacyjność firmy Schöck potwierdzają liczne referencje, podziękowania, nagrody i wyróżnienia m.in. statuetka Budowlanej Firmy Roku 2017 oraz trofeum Architects’ Darling 2019 dla flagowego produktu firmy Schöck – łącznika termoizolacyjnego Isokorb.


Data publikacji: 2021-07-02

Podobne technologie i poradniki


06.09.2021 | Izolacje
Projekt uwzględniający specyfikę miejsca i przeznaczenia budynku...
31.08.2021 | Izolacje
O wyjątkowości tej inwestycji stanowi jej niezwykła...
30.07.2021 | Izolacje
Inwestycja Kasztelańska 22 to nie tylko luksusowa...
07.07.2021 | Izolacje
W ciągu ostatniego roku moc wygenerowana przez...
07.07.2021 | Izolacje
Wprowadzone 1 stycznia 2021 roku Warunki Techniczne...
06.07.2021 | Izolacje
W przypadku poddasza nowego lub remontowanego domu...
02.07.2021 | Izolacje
Na wrocławskim Jagodnie powstaje pięcioetapowe osiedle Komedy....
17.06.2021 | Izolacje
Energooszczędne projektowanie budynku stało się faktem. Obligują...
17.06.2021 | Izolacje
Rezydencja Iwicka to nowoczesne osiedle, składające się...
20.04.2021 | Izolacje
Bliska Wola Tower będzie jednym z najwyższych...
01.12.2020 | Izolacje
Kto zdecyduje się na ocieplenie poddasza, tego...
01.12.2020 | Izolacje
Zastosowanie wiązarów znacząco przyśpiesza budowę jednorodzinnego domu...