Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 dla Cemex Polska

Cemex Polska po raz kolejny zyskał uznanie wśród konsumentów, otrzymując złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 w kategorii Cement. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że konsumenci dostrzegają i cenią wysoką jakość cementów oraz usług jakie oferuje Cemex. Pomysłodawcą i organizatorem programu Konsumencki Lider Jakości jest Redakcja Strefy Gospodarki ‑ ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna.

Konsumencki Lider Jakości 2023 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, w którym konsumenci decydują o wyłonieniu najlepszych w ich ocenie jakościowo marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku odbyła się XII edycja badania przeprowadzonego na próbie ponad 15 tysięcy osób (opinii aktywnych konsumentów).

Konsumencki Lider Jakości to program, który nie tylko identyfikuje Liderów, ale przede wszystkim zbiera wiedzę na temat jakości wytypowanych produktów i usług. Cyklicznie wykonywane badania konsumenckie stanowią cenne źródło informacji o polskim rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości poszczególnego asortymentu oraz zmian preferencji konsumentów w kolejnych latach. O wyborze firmy i przyznaniu godła decydują m.in. takie czynniki jak dostępność produktu, poziom cen, design i wygląd opakowania, jakość oraz doświadczenie rynkowe.

W kategorii „Cement” respondenci uznali markę Cemex Polska za najlepszą pod względem jakości, kojarzoną z niezawodnością i wytrzymałością, a także jako jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej kategorii produktowej.

– Konsumenci, będący bezpośrednimi użytkownikami i nabywcami naszych produktów stanowią wyznacznik wielkości popytu i zadowolenia naszych klientów. Przyznane Złote Godło świadczy o tym, że jako firma nieustannie dążymy we właściwym kierunku. – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu Cemex Polska.

Wyróżnienie złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 stanowi dla Cemex bardzo ważne osiągnięcie. Opinia klientów jest dla firmy bardzo istotna, na podstawie wyników ankiet Cemex nieustannie rozwija i doskonali swoje usługi, poszerza ofertę produktową i poszukuje nowych rozwiązań, aby możliwie jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

O Cemex

Cemex to globalna firma z branży materiałów budowlanych, która troszczy się o lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń, dzięki zrównoważonym produktom i rozwiązaniom. Poprzez nieustanne innowacje oraz szeroko zakrojone prace badawcze i rozwojowe, firma dąży do osiągnięcia neutralności klimatycznej. Cemex to lider gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze budowlanym, a dzięki wdrażaniu nowych technologii, jest również pionierem w zakresie wykorzystania paliw alternatywnych i surowców wtórnych w procesach produkcyjnych. Cemex oferuje cement, beton towarowy, kruszywa oraz rozwiązania urbanizacyjne na rozwijających się rynkach całego świata, a międzynarodowy zespół świadczy na rzecz klientów wysokiej jakości usługi, wykorzystując technologie cyfrowe.

Więcej informacji na www.cemex.pl


Data publikacji: 2023-06-25

Podobne technologie i poradniki


25.01.2024 | Chemia budowlana
Pustułka jest sokołem objętym w Polsce ścisłą...
21.12.2023 | Chemia budowlana
12 grudnia organizacje społeczne podpisały się pod...
07.12.2023 | Chemia budowlana
Ruszyła III edycja konkursu „Kreuj zieloną przyszłość...
29.11.2023 | Chemia budowlana
10 listopada w miejscowości Wieliszew pojawiło się...
24.11.2023 | Chemia budowlana
Cementownia Rudniki otrzymała wyróżnienie w konkursie „Biznes...
03.11.2023 | Chemia budowlana
EMAS jest europejskim systemem zarządzania i certyfikacji...
27.09.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Firma...
18.09.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska wprowadza do sprzedaży, produkowane w...
16.08.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska podejmuje liczne inicjatywy wspierające zachowanie...
26.07.2023 | Chemia budowlana
Cemex jest zaangażowany w realizację światowych działań...