Polacy zaufali firmie Botament – Laury Klienta 2019 przyznane

Nagrody przyznawane przez użytkowników produktów czy usług mają szczególny charakter – to najwyższy rodzaj komplementu, który może otrzymać firma od klientów. Najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki w tym roku uhonorował markę Botament złotym Laurem Klienta 2019 za jakość produktów i usług w branży budowlanej.

Laur Klienta to przyznawana od kilkunastu lat nagroda dla najpopularniejszych i najwyżej cenionych na polskim rynku marek i produktów. Firma Botament w tegorocznym plebiscycie została uhonorowana Złotym Laurem Klienta, co – zdaniem przedstawicieli firmy – stanowi głośne potwierdzenie tego, że droga obrana przez nagrodzone przedsiębiorstwo jest właściwa.

Godny partner

Firma Botament oferuje specjalistyczną chemię budowlaną przeznaczoną do hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Sprawny serwis, szybka dostawa, a także pełna obsługa techniczna na budowie i profesjonalna opieka doradców technicznych to pakiet, który otrzymują od firmy Botament wszyscy klienci. Firmy wykonawcze wybierające sprawdzone rozwiązania Botament mogą liczyć na wsparcie i doradztwo techniczne ze strony przedstawicieli firmy. W trakcie przygotowania realizacji warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji doradcy handlowo – technicznego, który przy współudziale wykonawcy prac budowlanych dobierze odpowiedni system produktów do warunków panujących na placu budowy i przygotuje ofertę. Wartością dodaną stanowi bezpłatne doradztwo na miejscu inwestycji udzielane przez doświadczoną kadrę techniczną firmy Botament, która również przeszkoli ekipy wykonawców na placu budowy.

Jest nam niezmiernie miło, że marka Botament została doceniona przez polskich konsumentów. Od początku działalności staramy się dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania, które odpowiadają konkretnym potrzebom. Każdego dnia jesteśmy w stałym kontakcie z wykonawcami, inwestorami czy architektami, którzy doceniają nasze zaangażowanie i wsparcie techniczne na każdym etapie – od projektu, przez wybór odpowiednich produktów po i ich prawidłowe zastosowanie. Złoty Laur Klienta 2019 to niezwykły komplement, który otrzymaliśmy od naszych klientów. – mówi Tomasz Śmierzchała, Menadżer ds. Spraw Strategii i Rozwoju marki Botament.

Wszystko, czego potrzebujesz

Konsumenci, decydując się na zakup chemii budowlanej Botament, otrzymują produkty wysokiej jakości, które są stale rozwijane podczas badań laboratoryjnych prowadzonych przez firmę.

Polacy coraz chętniej sięgają po rozwiązanie przyjazne środowisku i tej właśnie cechy szukają wśród produktów, których używają. Firma Botament stawia na ekologię. Regularnie rozwija asortyment produktów przyjaznych środowisku. Już podczas opracowywania nowych receptur wybiera tylko te surowce i komponenty, które charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji, a tym samym są przyjazne dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty firmy spełniają obecnie wymagania europejskiego rozporządzenia odnośnie chemikaliów REACH. Wiele spośród nich pozytywnie przeszło badania uzyskując certyfikację EC1.

Branżę budowlaną wyróżnia wyjątkowo duża konkurencja, dlatego przyznany przez konsumentów złoty Laur Klienta 2019 firmie Botament pokazuje, jak ważna jest synergia między doświadczeniem firmy i jakością produktów a współpracą z klientami. Tegoroczne wyróżnienie należy do najważniejszych nagród firmy, która otrzymała je z rąk konsumentów.


Data publikacji: 2019-07-19

Podobne technologie i poradniki


25.01.2024 | Chemia budowlana
Pustułka jest sokołem objętym w Polsce ścisłą...
21.12.2023 | Chemia budowlana
12 grudnia organizacje społeczne podpisały się pod...
07.12.2023 | Chemia budowlana
Ruszyła III edycja konkursu „Kreuj zieloną przyszłość...
29.11.2023 | Chemia budowlana
10 listopada w miejscowości Wieliszew pojawiło się...
24.11.2023 | Chemia budowlana
Cementownia Rudniki otrzymała wyróżnienie w konkursie „Biznes...
03.11.2023 | Chemia budowlana
EMAS jest europejskim systemem zarządzania i certyfikacji...
27.09.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Firma...
18.09.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska wprowadza do sprzedaży, produkowane w...
16.08.2023 | Chemia budowlana
Cemex Polska podejmuje liczne inicjatywy wspierające zachowanie...
26.07.2023 | Chemia budowlana
Cemex jest zaangażowany w realizację światowych działań...