To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w budowlanej loterii promocyjnej „Zdobywaj nagrody za kody”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija bowiem już 30 listopada o godz. 23:59:59. Wciąż zatem nie jest za późno, by przy okazji wykańczania lub remontu wnętrz, dołączyć do zabawy i być może sprawić sobie wyjątkowo „ambitny” prezent gwiazdkowy…

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy wykonać dwa proste kroki. Pierwszym z nich jest zakup minimum jednego z premiowanych produktów opatrzonych logo Baumit. Poznamy go po zdrapce, skrywającej unikalny kod, który później należy już jedynie zarejestrować na stronie www.loteriabaumit.pl. Każdy kolejny kod zwiększa szansę na wygraną. Pamiętajmy tylko, by zachować oryginał zdrapki oraz dowód zakupu.

Produktów promocyjnych w loterii „Zdobywaj nagrody za kody” jest wiele, wiec dopasowanie listy zakupów do potrzeb materiałowych nie powinno przysporzyć nam większych trudności. Szczególnie, że do akcji delegowano zarówno rozwiązania, które pomogą uzyskać mocne i równe podłoże pod wszelkiego rodzaju okładziny podłogowe (masy samopoziomujące Baumit Nivello Quattro i Baumit Nivello Centro, a także błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed), jak również te, ułatwiające uzyskanie idealnie gładkich ścian pod dalsze prace dekoracyjne (gładź szpachlowa polimerowa Baumit FinoFinish S, gładź gipsowa Baumit FinoBello oraz gips szpachlowy Baumit FinoFill). W grupie produktów promocyjnych, nie mogło też zabraknąć zapraw klejowych, bez których trudno wyobrazić sobie prace związane z układaniem płytek: Baumit FlexTop (C2 TE S1), Baumit FlexUni (C2 TE), Baumit FlexFlow (C2 E S1), Baumit ProPlus (C1 TE) oraz Baumit Basic (C1 T).

Jest z czego wybierać i jest o co walczyć. Nagroda główna to Škoda Fabia Combi Ambition – obiekt pożądania niejednego rasowego kierowcy. Auto wyposażone jest m.in. w komputer pokładowy i elektromechaniczne wspomaganie kierownicy. Pakiet Chrom nadaje mu nietuzinkowy wygląd, a system bezpieczeństwa dba o komfort jazdy kierowcy i pasażerów. Elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne zapewnią dobrą widoczność na drodze, a zintegrowane z nimi kierunkowskazy – przejrzystą komunikację na drodze. Podczas podróży z pewnością przyda się opcja podpowiedzi zmiany biegu, a o przyjemność z jazdy zadba radio Swing z kolorowym ekranem dotykowym. Losowanie samochodu odbędzie się tuż przed Bożym Narodzeniem, 21 grudnia 2016r. Choć taki prezent prawdopodobnie nie zmieści się pod choinką, ale na pewno przyniesie wiele radości.

Dodatkowo firma Baumit ufundowała 2999 innych nagród, niezwykle przydatnych przy pracach budowlanych. Jeszcze przed rozpoczęciem akcji, Organizator – pod okiem Komisji Nadzoru – sporządził listę dni i godzin z dokładnością do setnej sekundy, którym zostały przyporządkowane nagrody I, II i III stopnia. Są to uniwersalne T-shirty, sześciobiegowe mieszarki z elektroniczną regulacją obrotów, a także wygodne, niezwykle wytrzymałe spodnie robocze, którym nie straszne nawet najbardziej wymagające warunki pracy.

Loteria „Zdobywaj nagrody za kody” zmierza ku końcowi. Pomimo, że wiele z puli atrakcyjnych nagród zostało już rozdanych, to część z nich wciąż czeka na swoją kolej. Zarejestruj swój kod ze zdrapki Baumit już dziś – być może okaże się, że jeden z nich czeka właśnie na Ciebie?


Data publikacji: 2016-11-07

Podobne technologie i poradniki


19.07.2019 | Chemia budowlana
Nagrody przyznawane przez użytkowników produktów czy usług...
26.02.2019 | Chemia budowlana
Prosta i efektowna renowacja zabytków Oszczędność czasu...
11.10.2018 | Chemia budowlana
Specjalistyczne materiały do budowy i naprawy posadzek ...
23.11.2017 | Chemia budowlana
Już 20 listopada br. firma Baumit przenosi...
28.07.2017 | Chemia budowlana
16 maja 2017 w Czeladzi odbyła się...
15.03.2017 | Chemia budowlana
Ogrodzenie posesji czy montaż pergoli większości osób...
08.03.2017 | Chemia budowlana
W środowisku branżowym marzec to czas uznawany...
08.02.2017 | Chemia budowlana
Jeszcze nie tak dawno większość zapraw budowlanych...
29.08.2016 | Chemia budowlana
Branża chemii podłogowej na pierwszy rzut oka...
04.07.2016 | Chemia budowlana
Jest odporny na warunki atmosferyczne, zabrudzenia oraz...
18.03.2014 | Chemia budowlana
Gipsowe, cementowo-wapienne, a może gliniane? Jakie tynki...