Beton we współczesnych aranżacjach wnętrz – jak urządzić dom lub apartament w dobrym stylu?

Udało się! Masz upragnioną działkę, mieszkanie lub dom. Tak naprawdę niezależnie od tego, czy przymierzasz się do budowy, czy remontowania już istniejącego budynku, musisz najpierw zastanowić się, jak wyobrażasz sobie swoją własną ostoję. Nasze miejsce na świecie to bardzo ważna sprawa – chcemy być z niego dumni, czuć się w nim bezpiecznie, puszczać wodze wyobraźni. Nasz dom lub mieszkanie będzie naszym nowym centrum wydarzeń – musi być wyjątkowe… Czyli jakie?

fot. Luxum

Beton architektoniczny Luxum – praktycznie i estetycznie.

A gdyby tak wykorzystanie betonu architektonicznego w Twoim wnętrzu mogło oznaczać funkcjonalność i estetykę? To coś nietypowego i jeszcze nie aż tak popularnego, ponieważ w sklepach budowlanych dostępny jest zdecydowanie rzadziej niż inne materiały. Beton architektoniczny to szeroko poszukiwany materiał, chętnie używany przez architektów i dekoratorów wnętrz w ich najlepszych aranżacjach.

Eksperci proponujący materiały budowlane premium doradzają aranżacje z betonu architektonicznego firmy Luxum. Ten materiał wykorzystywany jest zarówno w wykończeniu budynków użyteczności publicznej, jak i domów prywatnych. Materiał ten ma porowatą strukturę, ale występuje też w wersji gładkiej – powierzchnia jest wyjątkowo miła w dotyku. Zaletą betonu architektonicznego bez sztucznych włókien jest jego prostota. Dla tych, których koszmarem z dzieciństwa są tapety lub brudzące się szybko, malowane ściany powinni zdecydowanie dowiedzieć się o betonie więcej.

fot. Luxum

Materiał o wszechstronnym zastosowaniu – materiały do wykończenia domu

Jeżeli Ty też rozważasz wykorzystanie betonu, musisz wiedzieć o kilku sprawach:

• płyty są niepalne. Ich wykorzystanie gwarantuje bezpieczeństwo,
• beton architektoniczny ma wysoką odporność na ścieranie,
• nie pyli – zdrowie jest w końcu najważniejsze.

Beton architektoniczny Luxum może być także stosowany w łazienkach i kuchni. Pozornie surowy materiał, pozwoli Ci na stworzenie silnych, interesujących kontrastów we wnętrzu, a przy tym jest niezwykle trwały i praktyczny.

Beton architektoniczny, który możesz zakupić w Luxum, może być wykorzystywany w wielu miejscach i na różne sposoby: w kuchni, łazience, salonie, sypialni, jako podłoga, ściana, elewacje ścienne i kominkowe. Gdzie można je stosować? Jednym słowem: wszędzie!

fot. Luxum

Płyty betonowe na zewnątrz i wewnątrz budynku

Dzięki temu rozwiązaniu zaskoczysz wszystkich znajomych, którzy wpadną w odwiedziny. Wiemy, że spójność aranżacji jest niezwykle ważna – zapewne będziesz zadowolony, kiedy Ci powiemy, że nasz materiał budowlany możesz wykorzystać w środku budynku i na zewnątrz. Chodzi przecież o estetykę! Beton architektoniczny Luxum, dzięki swojej prostocie, świetnie komponuje się z dowolnym materiałem od naturalnych (np. drewno) po sztuczne. Możesz zastosować ten sam beton na tarasie czy balkonie.

Chcesz sam urządzać? To szybkie i proste z dobrym materiałem budowlanym!

Płyty od Luxum łatwo się docina, można to robić pod różnymi kątami, wiercić otwory na gniazdka elektryczne i inne elementy. Przy jego wykorzystaniu bez problemu umocujesz różne dekoracje, szafki, obrazy i inne artykuły domowe. Do zamówienia na beton architektoniczny możesz wybrać klej, impregnat i grunt dedykowane do płyt betonowych. Możesz brać się do remontu!

fot. Luxum

Profesjonalna ekipa budowlana do remontu

Jeżeli jednak wolisz pozostawić remontowanie specjalistom, chętnie udostępnimy Ci naszych ekspertów. W Luxum nie tylko zajmujemy się sprzedażą i dostawą, ale także służymy pomocą w czasie montażu. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ekipy budowlanej, chętnie pomożemy. Dodatkowo, specjalnie dla Was, uruchomiliśmy infolinię techniczną czynną od 8 do 20. Skontaktuj się z nami!

Beton w duecie z każdym materiałem!

Beton architektoniczny jest nowoczesnym rozwiązaniem, który wpasuje się w Twoją wizję pięknego, minimalistycznego domu lub mieszkania. Umiejętny projektant bez trudu wkomponuje ten praktyczny materiał w każde wnętrze – tradycyjne, kolonialne, retro, jakiekolwiek sobie wymarzysz. Wnętrze wykończone przy użyciu betonu podbije Twoje serce ponadczasową elegancją i osobliwym pięknem.


Data publikacji: 2020-05-20

Podobne technologie i poradniki


05.04.2024 | Beton
Cemex wprowadził na rynek kolejny produkt dla...
04.07.2023 | Beton
Nowoczesne, modne, wyrafinowane aranżacje z prawdziwego betonu...
21.09.2021 | Beton
Do realizacji budowlanych inwestycji publicznych niezbędne jest...
09.07.2020 | Beton
Nowoczesne kierunki w architekturze pociągnęły za sobą...
15.04.2020 | Beton
Nowoczesne trendy architektoniczne bazują na stonowanych kolorach...
20.07.2018 | Beton
Ceramiczne, plastikowe, metalowe, gliniane.. – Jest cała...
27.02.2018 | Beton
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem...