Genie GS 2646 na budowie – zalety podnośnika nożycowego!

Szukasz sprawdzonego podnośnika koszowego na budowę, z którym można łatwo, wydajnie i bezpiecznie prowadzić prace wysokościowe? Poznaj popularny podest nożycowy elektryczny Genie GS 2646, który doskonale sprawdzi się na placu budowy!

Co oferuje podest ruchomy Genie GS 2646?

Genie to producent podnośników z wieloletnim doświadczeniem, w którego asortymencie znajduje się szeroka gama urządzeń dedykowanych do budowlanych prac na wysokości. Wśród nich znajduje się również często wykorzystywany model Genie GS 2646, który doskonale nadaje się do prowadzenia zróżnicowanych prac wymagających łatwego i szybkiego dostępu do wysoko położonych przestrzeni.

Genie 2646 to podnośnik nożycowy wyposażony w silnik elektryczny, który przeznaczony jest do użytkowania wewnątrz budynków oraz w ich otoczeniu na równych, utwardzonych nawierzchniach. Ze względu na swoje parametry techniczne i zastosowane technologie pozwala na bezpieczne i wydajne prace na wysokości na różnych etapach budowy obiektów, na przykład takich jak hale przemysłowe, magazynowe, centra handlowe, biurowce, hale sportowe, dworce, bloki mieszkalne, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Genie 2646 – parametry techniczne

Zwyżka Genie GS 2646 umożliwia pracę na wysokości do 9,92 m, przy czym jej platforma unosi się do maksymalnej wysokości 7,92 m. Możliwość jazdy z uniesionym podestem powoduje, że prace prowadzone z jego użyciem przebiegają efektywniej i szybciej.

Atutem tego modelu i modeli nożycowych jest również jego duża, szeroka platforma robocza o wymiarach 2,26 m x 1,15 m oraz o udźwigu wynoszącym aż 454 kg, dzięki czemu bez problemów może przebywać na niej dwóch pracowników z użyciem różnego rodzaju sprzętu oraz z materiałami wymaganymi do pracy. Dodatkowo wyposażona jest ona w wysuwany pomost o długości 0,90 m, co umożliwia łatwiejszy dostęp do oddalonych przestrzeni.

Ponadto Genie GS 2646 ma dość niewielkie wymiary transportowe, w tym szerokość 1,17 m, wysokość 2,25 m oraz długość 2,44 m, co powoduje, że bez większych problemów może przejeżdżać przez szersze drzwi, czy bramy w różnych obiektach.

Szare i niebrudzące ogumienie powoduje, że podnośnik może być używany bez problemów na już wykonanych posadzkach bez ryzyka ich zniszczenia.

Aby praca była wygodniejsza, podest ruchomy Genie GS 2646 wyposażony jest również w intuicyjny system sterowania Smart Link, a także wykorzystuje szeroką gamę zabezpieczeń, dzięki którym można zadbać o BHP na budowie.

Do czego można wykorzystać podnośnik Genie GS 2646 na placu budowy?

Podnośnik nożycowy Genie GS 2646 może być wykorzystany do wielu prac odbywających się na placu budowy, zarówno w trakcie prac budowlanych, jak i remontowych, wykończeniowych czy instalacyjnych.

  • Przykładowe zastosowanie podnośnika Genie 2646 to między innymi:
  • Montaż konstrukcji stalowych,
  • Wykańczanie elewacji,
  • Montaż dachów,
  • Montaż instalacji elektrycznej,
  • Instalacja lamp,
  • Montaż instalacji HVAC – klimatyzacja, ogrzewanie, chłodzenie,
  • Montaż termoizolacji,
  • Instalacja balustrad i schodów.

Skąd pozyskać zwyżkę Genie 2646?

Chcesz wykorzystać podnośnik Genie GS 2646 na placu budowy? W takim przypadku można skorzystać z kilku rozwiązań – jego zakupu, leasingu albo wynajęcia.

fot. AA HERKULES

Wynajem podnośników koszowych to najwygodniejsza opcja dla tych firm, które nie potrzebują sprzętu na własność lub nie dysponują odpowiednimi środkami lub zdolnością kredytową do ich zakupu albo leasingu.

Podnośnik Genie 2646 można wynająć w wypożyczalni podnośników AA Herkules, która dostępna jest dla klientów z województw śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego — dodatkowe informacje i opcja zamówienia modelu dostępne są na stronie: https://podnosnikikoszowe.pl/produkt/genie-gs-2646. Wypożyczalnia zapewnia transport podnośników, organizuje szkolenia dla operatorów i zapewnia kompleksowy serwis, w razie potrzeby jest także w stanie zająć się organizacją transakcji zakupu maszyny w konkurencyjnej cenie z racji zamówień maszyn na własne potrzeby.


Data publikacji: 2023-07-26

Podobne technologie i poradniki


Operatorzy podestów ruchomych przejezdnych, określanych również jako...
07.08.2019 | Podesty ruchome
Riwal opracował 30 plików BIM (building information...
06.05.2019 | Podesty ruchome
Maszyna w 3D Riwal, międzynarodowy specjalista w...