Uplifter UPO 800 – trawers budowlany z przeciwwagą i hakiem.

Uplifter UPO 800 – Trawers budowlany z hakiem do podnoszenia i pozycjonowania elementów jest niezastąpiony na budowie.

Każdy plac budowy ma swoje specyficzne uwarunkowania: miejsca trudno dostępne, takie jak okapy, balkony, daszki czy wnęki, często stawiają przed monterami trudne zadania. Szybkim środkiem zaradczym jest zastosowanie trawersu z przewieszeniem. Można go szybko i łatwo przymocować do mini żurawia, żurawia samochodowego lub wieżowego. Zawiesie może być konfigurowane w różnych pozycjach. Wysuw 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm 1750 mm oraz 2000 mm. Trawers budowlany może być zawieszony do żurawia za pomocą pasów lub łańcuchów.

fot. Uplifter 

Trawers budowlany UPO 800 jest produktem rozwojowym firmy Uplifter i dzięki hakowi może podnieść i precyzyjnie ustawić elementy o wadze do 800 kg. Podwieszany trawers budowlany potrafi jednak znacznie więcej: w połączeniu z podnośnikiem próżniowym takim jak np. UPG 1000 od Uplifter, można zassać prawie wszystkie elementy o gładkiej powierzchni i pewnie, szybko i bezpiecznie przesuwać – zwłaszcza w ciasnych miejscach.

UPO 800 jest standardowo wyposażony w pilota radiowego, za pomocą którego przeciwwaga może być przesuwana i pozycjonowana motorycznie w celu zrównoważenia podnoszonego elementu. Nowoczesne trawersy budowlane są połączone z podnośnikami próżniowymi i nie zwalniają podciśnienia bez ustawienia przeciwwagi we właściwej pozycji, stwarza to dodatkowe bezpieczeństwo na placu budowy. Zasilanie trawersu jest niezależne od sieci zasilającej.

fot. Uplifter 

Trawers budowlany UPO 800 z przeciwwagą i z podnośnikiem próżniowym jest idealny do dużych projektów zewnętrznych: za pomocą tego podnośnika można szybko, bezpiecznie i niezawodnie podnieść prawie wszędzie wiele dużych elementów fasadowych, płytowych i szklanych na miejsce przeznaczenia.


Data publikacji: 2021-05-28

Podobne technologie i poradniki


12.07.2021 | Dźwigi (żurawie)
Bestia – do faktycznie wielkich zadań! To,...
20.02.2017 | Dźwigi (żurawie)
Firma Böcker ma ponad 25 lat doświadczenia...
12.08.2016 | Dźwigi (żurawie)
Firma Uplifter wprowadza w tym roku na...