Bestia – do faktycznie wielkich zadań!

To, co najlepsze z 20 lat doświadczeń, znajduje się w naszym największym i najmocniejszym manipulatorze do szkła. 1.125 kg to dla niego żaden problem. Ładunki mogą być podnoszone na wysokość 4,55 m. Dzięki specjalnemu urządzeniu, można szybko i efektownie bez użycia narzędzi wymienić głowicę z ssawką na np. widły lub wciągarkę linową.

Uplifter wyznacza również standardy w branży, jeśli chodzi o bezpieczeństwo: różne środki ostrożności i najwyższe standardy bezpieczeństwa, takie jak przeciążenie i podwójny obwód próżniowy, są wbudowane we wszystkie urządzenia i stanowią podstawę.

fot. Uplifter 

GW 1125 DWIE maszyny w JEDNYM:

Wciągarka linowa i przyssawka do szyb są niezależnie sterowane z pilota bezprzewodowego i w każdej chwili mogą być używane indywidualnie.

www.uplifter.pl

• Hydrauliczne podpory podwajają udźwig przy montażu i zwiększają stabilność.

• W modelu standardowym montowane są już wsporniki hydrauliczne, które podwajają nośność przy wysuwaniu do przodu i do góry. System ten jest nadal unikalny w całym sektorze urządzeń do mocowania szkła. To właśnie tutaj wyróżnia się nasze 20-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki podnoszenia.

• Technika laserowa zapobiega upadkom z pięter, stopni czy podestów.

• dzięki użyciu lasera Glassworker zatrzymuje się automatycznie po wykryciu przeszkody.

• Kolejną atrakcją jest całkowicie przeprojektowana głowica z ssawką, która może być zdemontowana i za pomocą adaptera do przechyłów używana osobno.

Innowacja trafia na doświadczenie i życzenia klientów. Projektujemy i produkujemy maszyny aby ułatwić Ci pracę!

Programiści z działu rozwoju i produkcji Upliftera codziennie na nowo definiują granice możliwości. Innowacja łączy się z doświadczeniem i korzyścią dla klienta. Uplifter projektuje i produkuje maszyny, które długotrwale ułatwiają codzienną pracę w rzemiośle i przemyśle oraz optymalizują procesy robocze.

Filmy pokazujące tą unikatową maszynę w akcji! Zapraszamy:


Data publikacji: 2021-07-12

Podobne technologie i poradniki


28.05.2021 | Dźwigi (żurawie)
Uplifter UPO 800 – Trawers budowlany z...
20.02.2017 | Dźwigi (żurawie)
Firma Böcker ma ponad 25 lat doświadczenia...
12.08.2016 | Dźwigi (żurawie)
Firma Uplifter wprowadza w tym roku na...