Lindab RoadShow, czyli spotkania dla instalatorów w całej Polsce

Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe Lindab i projektu „Dom w ekoklimacie”, wraz z energooszczędnymi urządzeniami dla domów, odwiedzi współpracujących dystrybutorów w całej Polsce. Pierwsze spotkanie już 30 sierpnia w Suwałkach, a kolejne m.in. w Lublinie, Warszawie, Częstochowie, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoje miasto!

Możliwość poznania „od środka” doskonałej jakości ekologicznych urządzeń: pompy ciepła Mistral, central wentylacyjnych Salda i Vent-Axia, klimatyzatorów TCL i Mistral oraz paneli fotowoltaicznych Lindab SolarRoof™ to nie jedyne atrakcje, które czekają na instalatorów podczas jesiennej edycji Lindab RoadShow! Tym razem, Lindab rozszerza prezentację o rozwiązania techniczne dla wentylacji, czyli produkty Lindab Indoor Climate Solutions. Nie zabraknie więc nawiewników, anemostatów, dysz, tłumików akustycznych czy belek chłodzących. Ekspert Lindab zaprezentuje również test szczelności systemu wentylacyjnego przeprowadzony na testerze szczelności LTEST 600 oraz precyzyjne i szybkie cięcie rur SPIRO przy wykorzystaniu SR Cutter.

Podczas jesiennej edycji Lindab RoadShow auto pokazowe odwiedzi już 9 miast! Każde wydarzenie organizowane u dystrybutora to również dzień specjalnych akcji promocyjnych dla instalatorów i możliwość zakupienia rozwiązań z oferty Lindab w specjalnych cenach!

fot. Lindab

Lindab RoadShow odbędzie się:

• 30 sierpnia: Suwałki / Hydro-team, ul. Przytorowa 9a;
• 8 września: Lublin / Caldo-Wentylacja, ul. Mariana Rapackiego 15;
• 13 września: Warszawa / Caldo-Wentylacja, ul. Szeligowska 42;
• 20 września: Częstochowa / Asten Group, ul. Bór 77/81;
• 21 września: Kraków / Amster Global, ul. Obrońców Modlina 9;
• 27 września: Szczecin / P.U.H. VECO, ul. Świerczewska 5;
• 28 września: Biskupice Wielkopolskie k. Poznania / Bud-Went, ul. Graniczna 15A;
• 19 października: Ostrów Wielkopolski / Wenteo, ul. Grunwaldzka 62;
• 20 października: Konin / Wenteo, ul. Zakładowa 11.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Dla instalatorów, którzy odwiedzą stoisko Lindab przewidziane są atrakcyjne upominki.

Firmy zainteresowana organizacją Lindab RoadShow również w ich siedzibach – zapraszamy do kontaktu: [email protected]; 502 251 765.

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl.

Lindab Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku jest obecny już ponad 60 lat.
W Polsce firma działa od 1992 roku, obecnie w 3 lokalizacjach, zajmując 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Elementy do systemów wentylacyjnych, centrale rekuperacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, pokrycia dachowe i systemy rynnowe to tylko niektóre z grup produktowych dostępnych w bogatym portfolio Lindab. Firma oferuje sprawdzone produkty, wykonane z surowców najwyższej jakości. Wyprzedza standardy i dba o środowisko naturalne w myśl hasła ”for a better climate”.
Więcej informacji: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2023-08-27

Podobne technologie i poradniki


Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...