Finał Lindab RoadShow już 28 czerwca w siedzibie Lindab, koło Warszawy!

Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych miast, setki rozmów z instalatorami – trasa Lindab RoadShow trwa! Auto pokazowe Lindab i projektu ”Dom w ekoklimacie” odwiedzi jeszcze firmy: Entika w Łodzi (22.06) oraz Deka Izolacje i Wentylacje w Dołujach k. Szczecina (23.06). Przysłowiową wisienką na torcie będzie wielki finał wiosennej edycji, który odbędzie się 28 czerwca w siedzibie Lindab w Wieruchowie koło Warszawy.

fot. Lindab 

Jeśli masz firmę instalacyjną i działasz w branży HVAC albo jesteś dystrybutorem produktów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy grzewczych –  spotkania organizowane przez Lindab, w ramach trasy auta pokazowego Lindab i projektu „Dom w ekoklimacie” – są właśnie dla Ciebie!

fot. Lindab 

Co czeka na Ciebie podczas finału wiosennej edycji Lindab RoadShow?

• Poznasz całą ofertę firmy Lindab, od ekologicznych urządzeń takich jak pompy ciepła Mistral, centrale wentylacyjne Salda, Vent-Axia czy klimatyzatory TCL i Mistral, przez systemy rynnowe, pokrycia dachowe Lindab aż po elementy systemów wentylacyjnych i produkty techniczne Lindab Indoor Climate Solution.
• Tylko w tym dniu będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów na wybrane urządzenia z oferty Lindab.
• Do Twojej dyspozycji będą nasi handlowcy i eksperci, którzy opowiedzą o rozwiązaniach Lindab dla budownictwa komercyjnego i jednorodzinnego.
• Czekają na Ciebie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
• Skosztujesz specjałów z grilla i w luźnej, piknikowej atmosferze przyjemnie spędzisz czas!

Przyjedź na Lindab RoadShow w środę, 28 czerwca, w godzinach od 9:00 do 15:00. do siedziby Lindab Polska

(Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Zapewniamy miejsca parkingowe.

fot. Lindab 

O Lindab RoadShow

Lindab RoadShow to cykl spotkań z instalatorami i dystrybutorami w całej Polsce. Od kwietnia do czerwca 2023 roku auto pokazowe Lindab i projektu „Dom w ekoklimacie”, wyposażone w ekologiczne urządzenia dla domów: wydajne pompy ciepła powietrze-woda Mistral, energooszczędne klimatyzatory Mistral i TCL, sprawdzone centrale wentylacyjne Salda oraz panele fotowoltaiczne zintegrowane z dachem Lindab SolarRoof™, przejedzie niemal 8 tysięcy kilometrów, odwiedzając 14 miast. Podczas spotkań eksperci Lindab prezentowali urządzenia „od środka”, omawiali ich parametry i dzielili się niejedną ciekawostką techniczną.

Lindab Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku jest obecny od ponad 60 lat.

W Polsce firma działa od 1992 roku, obecnie w 3 lokalizacjach, zajmując 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Elementy do systemów wentylacyjnych, centrale rekuperacyjne, klimatyzatory, pompy ciepła, pokrycia dachowe i systemy rynnowe to tylko niektóre z grup produktowych dostępnych w bogatym portfolio Lindab. Firma oferuje sprawdzone produkty, wykonane z surowców najwyższej jakości. Wyprzedza standardy i dba o środowisko naturalne w myśl hasła ”for a better climate”.

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2023-06-20

Podobne technologie i poradniki


„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...
Rośnie popularność adaptacji budynków zabytkowych, mają one...