Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom

Wyobraź sobie sytuację idealną: budujesz lub remontujesz dom, a potrzebne do zrealizowania tej inwestycji: system fotowoltaicznym zintegrowany z pokryciem dachowym, system rynnowy, system wentylacyjny (rekuperacyjny) i klimatyzacyjny a także system grzewczy znajdujesz w ofercie jednego producenta i dystrybutora, który dodatkowo zapewnia usługę montażu tych rozwiązań.

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania energooszczędnymi rozwiązaniami dla budownictwa jednorodzinnego, firma Lindab uruchomiła nową usługę o nazwie „Dom w ekoklimacie”.

Inwestorzy indywidualni nie muszą już samodzielnie poszukiwać różnych rozwiązań do domu ani zlecać ich wykonania oddzielnym ekipom wykonawczym. Wszystkie systemy: od pokrycia dachowego, systemu fotowoltaicznego, przez system rekuperacji i klimatyzacji, system centralnego ogrzewania oparty na pompach ciepła, aż po przydomową stację ładowania samochodów elektrycznych można teraz zamówić wraz z montażem w jednym miejscu. „Dom w ekoklimacie” to kompleksowa oferta energooszczędnych rozwiązań oraz ich realizacja skierowana do inwestorów indywidualnych planujących budowę lub remontujących już istniejący budynek mieszkalny.

fot. Lindab

Główną zaletą usługi „Dom w ekoklimacie” jest dostęp do najnowszych technologii i wysokiej jakości rozwiązań dla budownictwa oferowanych przez Lindab połączonych z know-how sprawdzonych i rzetelnych ekip wykonawczych. Inwestor zyskuje oszczędność czasu, rozwiązania dostosowane do potrzeb, montaż instalacji „pod klucz” oraz opiekę posprzedażową i pełną obsługę gwarancyjną.

Powierz swój dom profesjonalistom – zapytaj o „Dom w ekoklimacie”

Więcej informacji na: www.eko-lindab.pl


Data publikacji: 2021-09-28

Podobne technologie i poradniki


Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...