KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl

Idealne wnętrze? Każdy może rozumieć to pojęcie inaczej, ale zawsze jego istotą będzie stworzenie przestrzeni funkcjonalnej, umożliwiającej relaks oraz takiej, która inspiruje pięknem detali. Oferowane przez KOS Elektro System – włączniki elektryczne i gniazdka to 40 lat doświadczeń i starannie dopracowanych rozwiązań technicznych polskiej produkcji. Gniazdka #KOS z łatwością uzupełnią design dowolnego pomieszczenia.

fot. KOS Elektro System

SERIA VENA

Wielbicieli ponadczasowego wzornictwa na pewno zainteresuje kolekcja VENA i VENA2 w kilku swoich niebanalnych odsłonach. Znajdą się w niej rozwiązania dla zwolenników zarówno klasycznych, jak i nietuzinkowych rozwiązań w stylu art déco. To propozycja dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Do wyboru są ramki z tworzywa, metalu, szkła akrylowego, jak i naturalnego drewna. Szukajcie naszej nowości w kolorze GŁĘBOKI CZARNY MAT.

fot. KOS Elektro System

SERIA DANTE

Nieprzemijająca elegancja w każdym szczególe. Połączenie technologii i natury, wyszukane wzornictwo, niezawodność konstrukcji i wysoka jakość materiałów. Seria #DANTE jest dobrym wyborem dla osób poszukujących wyjątkowych detali. ZNAJDZIESZ TUTAJ ramki z kamienia, betonu, drewna, metalu, z naturalnego szkła, szkła ze zdobieniami oraz ekonomicznego tworzywa ASA. Szerokie spektrum użytych surowców daje ogromne możliwości w sferze wystroju.

fot. KOS Elektro System

SERIA KOS66 I KOS66 PLUS

#KOS66 to sprawdzone i niezawodne mechanizmy, kompatybilne z serią VENA. Jest dobrym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność, styl i ekonomię. #KOS66 PLUS to ramki składane, dzięki czemu istnieje możliwość rozbudowy ramki o elementy n-krotne.

fot. KOS Elektro System

SERIA BRYZA

Nasza niepozorna seria hermetycznych gniazdek i łączników natynkowych. Szczególnie ceniona za szybkość montażu. Niezastąpiona w mieszkaniach w stylu loftowym. Seria #BRYZA skradnie wasze serca.

fot. KOS Elektro System

JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

KOS Elektro System udowadnia, że jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka mogą iść ze sobą ramię w ramię, dlatego większość produktów serii ramkowych ma 7 lat gwarancji. KOS jest firmą, która jest pewna swoich produktów pod każdym względem. Poznaj nas.

GDZIE NAS MOŻNA ZOBACZYĆ I ZAKUPIĆ?

Lista sklepów online oraz punktów stacjonarnych z naszą ekspozycją dostępna na: Kos.pl


Data publikacji: 2023-10-24

Podobne technologie i poradniki


03.08.2023 | Elektroinstalatorstwo
fot. Kopos Elektro | PUSZKA PRZYRZĄDOWA KPL...
12.07.2023 | Elektroinstalatorstwo
Fot. Kopos Elektro PL | Zestaw KEFZ...