Zainspiruj się na „Interior Trends”

Trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień–zima 2017/2018

Zbliżająca się edycja „Interior Trends” to okazja do poznania najważniejszych światowych trendów w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień–zima 2017/2018, opracowanych przez jedną z największych międzynarodowych agencji: Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Szkolenie, organizowane przez firmę Promedia reprezentującą w Polsce Fashion Snoops, odbędzie się 25 sierpnia br. w Golden Floor Sky (w budynku Millenium Plaza), przy Al. Jerozolimskich 123A w Warszawie. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 sierpnia br., warto jednak zdecydować się wcześniej, by mieć pewność udziału w tym wydarzeniu. Informacji o zasadach udziału i agendzie spotkania udziela Agnieszka Pilars ([email protected]).

O najważniejszych inspiracjach, kolorystyce i wzornictwie, jak też o trendach okazjonalnych (m.in. Halloween, Boże Narodzenie) opowie Jerzy Osika – właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czterech czasopism branżowych, w tym dwóch dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Cennym elementem spotkania będą warsztaty, które pozwolą utrwalić wiedzę pozyskaną podczas szkolenia.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Ambiente, Ambiente International, Biznes.Meble.pl, Meble.pl, Meblarstwo – Komponenty i Technologie, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród oraz portal Liderbudowlany.pl.


Data publikacji: 2016-06-08

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...
1 marca 2017r. na terenie Galerii warszawskiego...

Słowa kluczowe: interior trends, szkolenie wyposażenie wnętrz