Trendy na 9. Interior Design Forum

Targi Interior Design Forum i rozstrzygnięcie konkursu GIA 2016

Podczas jesiennej edycji jedynych w Polsce targów tekstyliów domowych zaprezentowano szeroką gamę nowości, przygotowanych według trendów obwiązujących na najbliższy sezon. 9. Interior Design Forum odbyło się 14 września br. w Galerii warszawskiego PGE Narodowego.

Całodniowe spotkanie skupiło blisko 60 wystawców, wśród których m.in. znalazły się takie firmy, jak Dekoma, Gerster, Multi-Decor, Ozlem, Centrum Obrusów, Prime, Świat Lnu, Casa Valentina, Trevira czy Marcin Dekor. Dopisali również zwiedzający. Licznie pojawili się przedstawiciele sklepów, salonów i sieci detalicznych z branży wyposażenia wnętrz; pracowni i salonów dekoracji okien. Tradycyjnie stawili się też dekoratorzy i styliści wnętrz; projektanci i architekci; producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa i mediów.  

W programie wydarzeń towarzyszących targom ważnym punktem był wykład Jerzego Osiki, właściciela i prezesa firmy Promedia, dotyczący trendów w wyposażeniu wnętrz na sezon wiosna / lato 2017, pozyskany od światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Podczas prezentacji poruszono najbardziej przydatne zagadnienia dotyczące trendów takich, jak „Old Havana”, „Cove” i „Meta Mix”. Można było dowiedzieć się, jakie będą najpopularniejsze materiały, grupy kolorystyczne, wzory czy też możliwości atrakcyjnego i nowatorskiego opracowania produktów na sezonowe okazje takie, jak Wielkanoc czy Dzień Matki. W następnym wystąpieniu Jerzy Osika opowiadał uczestnikom targów o strategiach, pomysłach i sukcesach najlepszych na świecie sklepów.

 

idf relacja

 

Jeszcze przed południem rozstrzygnięta została polska edycja międzynarodowego konkursu Global Innovation Awards, wyłaniającego najlepsze sklepy w branży wyposażenia wnętrz. W tym roku laureatem, który będzie reprezentował Polskę w finale podczas targów International Home & Houseweares Show w Chicago, zostały stacjonarne sklepy Dajar.

Następnie Tomasz Rawski z firmy Marcin Dekor przedstawił nowe w ofercie marki: Shadows Club i Top Line. Kamil Mistygacz z Multi-Decor przygotował prezentację  pt. „Shop in shop”, a Hana Foltankova z Treviry opowiedziała o trudnopalnych, bezpiecznych w użytkowaniu, tkaninach do dekoracji wnętrz.

Patronat medialny nad 9. edycją Interior Design Forum objęły magazyny i portale: Ambiente, Ambiente International, Biznes.meble.pl, Decoration&Design, Dom Idealny, Foorni.pl, Infoarchitekta.pl, Living Room, Liderbudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Meble.pl, Mieszkaniezpomysłem.pl, Nowy Magazyn, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, Toto Design, Własny Dom oraz Wnętrze i Ogród.

Kolejna odsłona targów Interior Design Forum odbędzie się 1.03.2017 r. Już teraz zapraszamy do udziału. Informacje na temat tej i kolejnej edycji targów są zamieszczane na stronie: www.interiordesignforum.pl


Data publikacji: 2016-09-22

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...
1 marca 2017r. na terenie Galerii warszawskiego...

Słowa kluczowe: relacja IDF, interior design forum,