45 edycja Targów MÓJ DOM w Opolu

Spotkanie najlepszych firm z branży budowlanej

Opolskie Targi Budownictwa MÓJ DOM doczekały się kolejnej jubileuszowej edycji, która odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia. Targi te są dla przedsiębiorców doskonałym miejscem spotkań, nawiązywania kontaktów i sprzedaży. Przez lata stały się okazją do prezentacji nowych technologii oraz edukacji w zakresie stosowania innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań. To dzięki działalności targowej w tym regionie jest tak dużo rzetelnych firm, oferujących wysokiej jakości produkty i usługi.

Dla wystawców spotkania targowe to nie tylko „poszukiwania klientów”, ale przede wszystkim to ciągła praca nad utrzymaniem zdobytej pozycji i prestiżu. Jest to coraz trudniejsze wyzwanie, ponieważ dzisiejszy rynek jest zdominowany przez produkty i usługi nie spełniające norm i standardów, niska jakość to niska cena, a to potęguje problem nieuczciwej konkurencji.

 

targi mój dom targi mój dom

 

Na targach prezentują się nie tylko wystawcy, którzy od lat uważają opolskie targi za dobre miejsce do realizacji swoich celów promocyjnych. Co roku dostrzegane są także nowe firmy. Świadczy to o wartości opolskich targów oraz zainteresowaniu opolskim rynkiem gospodarczym.

 

targi mój dom targi mój dom

 

Jak zawsze i tym razem targi będą bogate i interesujące, zaprezentują się na nich najlepsze firmy z branży budowlanej. Podczas targów swoje oferty przedstawią producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

 

targi mój dom

 

Link do strony targów MÓJ DOM 2016: www.targiopole.pl/targibudownictwa

 


Data publikacji: 2016-03-31

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...
1 marca 2017r. na terenie Galerii warszawskiego...

Słowa kluczowe: targi budowlane, targi mój dom, targi budownictwa, wydarzenia targowe