Targi GRYF-BUD 2017 w przygotowaniu

Spotkanie specjalistów branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażenia wnętrz

Zapraszamy do udziału w XXXIV Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz GRYF-BUD, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy, ul. Gdańska 187.

Targi pełnią rolę nie tylko wystawienniczą, ale też biznesową, edukacyjną i kooperacyjną. Są idealnym miejscem dialogu pomiędzy parterami oraz stanowią świetną okazję do oceny najnowszych trendów rynkowych. Targi GRYF-BUD dają możliwość wymiany doświadczeń, zaprezentowania nowości oraz nawiązania kontaktów bezpośrednio z zainteresowanymi klientami.  

Atrakcją najbliższej edycji będą pokazy budowy domu w dwóch różnych technologiach: szkieletowej oraz murowanej. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy producentów oraz dostawców materiałów budowlanych. Budowa domu na żywo umożliwi wystawcom Targów GRYF-BUD jeszcze szerszą promocję ich firmy, poprzez efektowną prezentację produktów, technologii i rozwiązań użytych do budowy domu.

Program Targów współtworzony jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą prezesi, dyrektorzy oraz przedstawiciele czołowych podmiotów działających w branży.

 

gryf bud

 

Równolegle z Targami GRYF-BUD odbędą się Targi Energii Odnawialnej TEO oraz Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Bydgoszczy, ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców, Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Polska  Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej i Rozproszonej, Polska Izba Przemysłowo – Handlowa Budownictwa, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Więcej informacji na stronie: www.targipomorskie.pl


Data publikacji: 2016-11-14

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...
Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style –...
ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym...
Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji...
1 marca 2017r. na terenie Galerii warszawskiego...

Słowa kluczowe: wydarzenie targowe, targi, gryfbud,