ZPD KAMI M.Krajniak, R.Łaszcz Spółka JawnaAdres firmy:
74-400 Dębno,
Hołdownicza, 21F,
woj. zachodniopomorskie

Obszar działania:
Polska

Kontakt:
tel. 957 604 333
tel. kom. 602 317 138
Email: [email protected]
WWW: www.kami.com.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 07:00-15:00
Wt: 07:00-15:00
Śr: 07:00-15:00
Cz: 07:00-15:00
Pt: 07:00-15:00ZPD KAMI M.Krajniak, R.Łaszcz Spółka Jawna

O firmie


Kami-schody drewniane

Firma Kami już od prawie 30lat zajmuje się produkcją i montażem schodów drewnianych. Swoje usługi oferuje nie tylko na terenie Polski, ale także w innych państwach europejskich m.in. Niemiec i Danii. Oferty Kami obejmują doradztwo, projektowanie, produkcję, szeroko pojęty montaż; od modeli klasycznych po unikalne współczesne projekty, łączące drewno ze szkłem, stalą nierdzewną oraz elementami ze stali kutej.

Firma oferuje doświadczoną kadrę w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwia spełnienie wysokich wymagań klientów, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Kami dokonuje pomiarów precyzyjnym urządzeniem pomiarowym Flexijet 3d, który tworzy wirtualny obraz schodów w przestrzeni. Następnie projektanci firmy obrabiają wizualizacje w programie Compass CAD10, precyzyjnie wpasowując schody w otwór klatki schodowej oraz tworząc określony wygląd. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wszystkie wyroby są idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Każde schody przed montażem są dokładnie dopracowywane i w całości składane w warsztacie, co niweluje błędy podczas montażu.

W ofercie Kami znajdziemy wszystkie rodzaje schodów drewnianych w niepowtarzalnych formach i kształtach z różnorodnymi elementami konstrukcyjnymi i wypełnieniami jak np. metal i szkło. Poniżej przedstawiona została szczegółowa oferta:

Schody drewniane – firma oferuje najwyżej jakościowo schody drewniane, które dostosowane są do potrzeb i aktualnych trendów. Wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą cały proces tworzenia w ścisłej współpracy z klientem od projektu po montaż obiektu. Firma Kami w zakresie produkcji schodów stosuje nie tylko nowoczesną, zaawansowaną technologię, ale również ciekawe rozwiązania w zakresie wzornictwa. Na uwagę w tym miejscu, na pewno zasługuje zastosowanie szkła w balustradach czy podświetlanie stopni światłami LED.

Projektowanie schodów – firma projektuje za pomocą profesjonalnego oprogramowania COMPASS CAD10. Projekty schodów z rozrysowanymi elementami są przygotowywane w skali 1:1. Gwarantuje to łatwiejszą produkcje, oszczędność czasu oraz niweluje ryzyko pomyłki. Każda część schodów jest na początku dokładnie wymierzona i opisana, a następnie wydrukowane jako szablon. Do projektu dołączana jest zawsze wizualizacja 3D, którą za pomocą prostego darmowego programu można w dowolny sposób obracać oraz dokładnie obejrzeć każdy jej detal.

Obrabiarki CNC – służą do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów w procesach produkcyjnych jak np. tarcie, cięcie, frezowanie, toczenie. występują jako plotery, frezarki, grawerki itd. Maszyny te wykorzystywane są do kształtowania metali, drewna, szkła, kamienia, styropianu oraz tworzyw sztucznych. Ich sterowanie oparte jest o sterowanie numeryczne poprzez jednostkę mikroprocesorową. Te urządzenia prawie całkowicie wyparły maszyny o sterowaniu konwencjonalnym, dlatego też firma Kami zainwestowała w ich posiadanie . Ich dodatkowym atutem jest komputerowe wspomaganie projektowania, które pozwala tworzyć w sposób szybki i sprawnie bardzo skomplikowane projekty. W połączeniu z komputerowym sterowaniem daje to nieograniczone możliwości kształtowania materiałów.

Montaż – firma oferuje doświadczony zespół montażystów, które świadczą usługi składania schodów na terenie kraju oraz Europy . Kami używa tylko najlepszych produktów monterskich światowych oraz rodzinnych producentów takich jak m.in. Pattex, Hilti, Marcopol, Festool. Montaż standardowych schodów nie przy powinien trwać dłużej niż jeden dzień roboczy, a przy skomplikowanych realizacjach od 2 do  3 dni.

Metaloplastyka – firma wraz z rosnącym zainteresowaniem klientów elementami kutymi balustrad schodowych, nawiązała współpracę z pracownią metaloplastyki. Specjaliści firmy w tworzeniu elementów metaloplastycznych wykorzystują dwa rodzaje stali: czarną i nierdzewną , a także aluminium, mosiądz i miedz.

Produkty i Usługi


  • Schody drewniane
  • Projektowanie schodów
  • CNC
  • Montaż
  • Metaloplastyka
  • Oferta dla stolarzy 

Artykuły o tej firmie


08.05.2020 | Schody, akcesoria
O tym, że schody wewnętrzne drewniane pełnią...

Słowa kluczowe: schody drewniane, schody dywanowe, schody kręcone, schody dębowe, schody bukowe, schody półkowe, kami, metaloplastyka kami,