Sasko – producent drążków do zasłon prysznicowychAdres firmy:
55-120 Oborniki Śląskie,
ul. Fredry 78,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. 607 448 088
Email: [email protected]
WWW: www.sasko.pl

Sasko – producent drążków do zasłon prysznicowych

O firmie


Firma Sasko to polski producent drążków do zasłon prysznicowych, dostosowanych do każdego rodzaju wanny lub brodzika. Drążki wykonane są z wytrzymałego stopu aluminium odpornego na korozję. Producent zadbał także o aspekt wizualny. Drążki Sasko wyróżnia nowoczesny prosty design oraz różnorodność kolorów i faktur. Drążki są rozwiązaniem tańszym i prostszym w pielęgnacji niż kabina prysznicowa. Sprawdzą się zarówno w łazience domowej, jak i w obiektach użytkowych (hotele, centra sportowe, akademiki, szatnie pracownicze). Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Wytwarzany jest z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju oraz precyzją wykonania każdego detalu. W ofercie producenta znajdziemy także duży wybór zasłon prysznicowych, akcesoriów do montażu drążków oraz elementy wyposażenia łazienki: wieszaki na ręczniki w różnych rozmiarach oraz półeczki łazienkowe.

Zalety drążków do zasłon prysznicowych:

• Cena – atrakcyjna wizualnie i ekonomicznie alternatywa dla kabin prysznicowych.
• Aluminium zamiast plastiku – wytrzymały materiał w standardzie PN-PA38 (EN 6060), malowany proszkowo, o średnicy rury aluminiowej 25 mm i grubości ścianki 1,5 mm.
• Elastyczność – plastyczność aluminium umożliwia dostosowanie kształtu i wymiarów drążka do wanien i brodzików prostokątnych, asymetrycznych, kwadratowych, półokrągłych (ponad 200 rozmiarów).
• Samodzielny montaż – drążek składa się tylko z 3 elementów, które są montowane do wywierconych otworów w ścianie (w zestawie drążek, 4 kołki rozporowe oraz 4 zaślepki maskujące, 2 śruby dociskowe,, klucz imbusowy, instrukcja).
• Bezpieczeństwo – konstrukcja nie wymaga podwieszenia sufitowego. Stabilność zapewniają dodatkowe wzmocnienia w punktach montowania do ściany.
• Funkcjonalność – kształt drążka pozwala na płynne przesuwanie zasłonki oraz zabezpieczenie przez nią narożnika przed ucieczką wody.
• Zróżnicowana kolorystyka – klasyczny biały połysk i nowoczesny czarny mat dla łazienek tradycyjnych, industrialnych, loftowych, rustykalnych, skandynawskich.
• Różnorodność akcesoriów w postaci zasłon i kółek montażowych pozwala dowolnie zmieniać aranżacyjny styl dekoracji łazienki.

Poznaj produkty Sasko

Produkty i Usługi


Drążki do wanny

– kątowe i łukowe,
– dostosowane do wanien standardowych i asymetrycznych,
– biały połysk, czarny mat.

Drążki do brodzika

– kątowe i łukowe,
– dostosowane do brodzików kwadratowych, półokrągłych, asymetrycznych,
– biały połysk, czarny mat.

Zasłony prysznicowe tekstylne

– wykonane z poliestru wodoodpornego,
– na dole zasłony wszyte obciążenie,
– ponad 50 wzorów i kolorów,
– wymiary 180×200 cm oraz 200x 240 cm,
– możliwe pranie w 40 °C i prasowanie.

Zasłony prysznicowe 3D

– wykonane z materiału ekologicznego EVA,
– transparentne,
– powierzchnia z połyskiem, trójwymiarowa,
– wymiary 180×200 cm.

Kółka do zasłon

– zapinane,
– dostępne w zestawach,
– z tworzywa sztucznego,
– kolory: biały, czarny i przezroczysty.

Sprawdź ofertę i zrób szybkie zakupy w sklepie internetowym producenta

Sasko życzy przyjemnej kąpieli!

Artykuły o tej firmie


Element o wielkim potencjale – kto z...

Słowa kluczowe: sasko, drążki, drążki do prysznica, drążki do wanny, producent drążków, producent drążków do zasłon prysznicowych, kolekcja drążków, drążki na zasłony prysznicowe, drążki prysznicowe,