Vinderen Sp. z o.o.Adres firmy:
02-231 Warszawa,
ul. Jutrzenki 177,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 223 38 08
Email: [email protected]
WWW: www.vinderen.com

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-17:00
Wt: 08:00-17:00
Śr: 08:00-17:00
Cz: 08:00-17:00
Pt: 08:00-17:00Vinderen Sp. z o.o.

O firmie


Vinderen Sp. z o.o. działa od ponad 15 lat na rynku branży budowlanej jako polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki Ceramstic, bezpiecznych i ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler, a także betonu architektonicznego Morgan & Möller. Vinderen posiada 4 oddziały w Polsce oraz dwa za granicą, zatrudniając ponad 160 pracowników.

Spółka Vinderen posiada własny magazyn centralny w Gdyni o łącznej powierzchni 12 000 m2. Oferuje również usługi transportowe, magazynowe i celne za pośrednictwem firmy Vinderen Logistic. Produkty marek należących do Grupy Vinderen sprzedawane są na polskim i zagranicznym rynku.

Produkty i Usługi


  • Produkty firmy Vinderen rok rocznie są nagradzane i wyróżniane w prestiżowych dla swej kategorii konkursach, m.in. Perły Ceramiki, Dobry Design, Dobry Wzór, Łazienka – Wybór Roku.
  • Stałymi odbiorcami produktów Vinderen są: Niemcy, Słowacja, Czechy, Szwajcaria, Austria, Rosja, Ukraina, Izrael, Anglia, Gruzja, Rumunia, Litwa, Estonia, Francja, Cypr, Dubaj i kraje nadbałtyckie.
  • Własne zaplecze produkcyjno – magazynowe
  • Posiadanie własnych zakładów produkcyjnych, maszyn i magazynów pozwala firmie pozostać niezależną i zwiększać przewagę nad konkurencją.
  • Zespół doświadczonych profesjonalistów oraz bogate know–how
  • Stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów, technologów oraz kadry zarządzającej, którzy przez lata zrealizowali z powodzeniem kilkaset zleceń. Produkty firmy były już wielokrotnie doceniane i nagradzane przez branżę. Doświadczenie i wiedza zespołu wynika z obserwacji trendów i analizy wyników rynkowych. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko nowoczesne, ale i skuteczne podejście do biznesu.
  • Kompleksowość usług
  • Naszym celem jest zapewnianie kompleksowości usług od początku do końca projektu. Firma jest w stanie szybko dostosować proces technologiczny do oczekiwań Klientów. Wykorzystujemy doświadczenie, działajmy z pasją i zaangażowaniem. Maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie zlecenia.
  • Elastyczność i rozwiązania szyte na miarę
  • Zrozumienie potrzeb Klientów jest podstawą firmy. Nie zapominając o tym, możemy każdemu Klientowi zaproponować indywidualne podejście, które jest u nas standardem.

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: rubtiler, vinderen, ceramstic, ceramika, płytki ceramiczne, beton architektoniczny, tworzywo sztuczne, gumy, produkty gumowe, guma, recykling, recykling z opon, opona, opony, ekologiczny, ekologiczne, działania ekologiczne, tworzywo ekologiczne, nawierzchnie gumowe, bezpieczne płyty gumowe, elementy gumowe, elastyczne elementy gumowe, maty wyciszające, nawierzchnie na boiska,