Norlys Sp. z o.o.Adres firmy:
33-300 Nowy Sącz,
ul. Zawiszy Czarnego 7,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 18 444 2 111
Email: [email protected]
WWW: norlys.pl

Norlys Sp. z o.o.

O firmie


Rozjaśnij swój świat!

Oświetlenie zewnętrzne to przysłowiowa kropka nad „i”, spinająca klamrą całość koncepcji architektonicznej otoczenia. Wybór lamp zewnętrznych powinien więc być przemyślany, ponieważ to decyzja na lata – wymiana oświetlenia zewnętrznego to nie jest zwykła zmiana żyrandola. Dlatego od ponad sześćdziesięciu lat rozświetlamy nawet egipskie ciemności!

Nasze inspiracje

Nasze inspiracje pochodzą ze Skandynawii, tworzymy zatem oprawy proste, a jednocześnie o najwyższych walorach estetycznych, zgodnych z aktualnymi trendami o jakości spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta, dlatego dbamy o perfekcję wykonania na każdym etapie produkcji, a w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów.

Jakość to nasza dewiza

W zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 20 000 m² wykorzystujemy innowacyjny park maszynowy, pozwalający na produkcję opraw, które są w stanie przetrwać najcięższe warunki. Jednak nikt nie jest samowystarczalny – kiedy nie możemy czegoś wykonać sami, starannie dobieramy naszych partnerów. Jest to szczególnie ważne w przypadku stosowania najnowocześniejszej technologii LED. Zawsze współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Oprawy odporne na pogodę i niepogodę

Aby oprawy naszych lamp przetrwały słońce, deszcz, grad i burze, w procesie odlewniczym wykorzystujemy wyłącznie stopy o podwyższonych właściwościach antykorozyjnych, co bezpośrednio przekłada się na trwałość naszych opraw oświetleniowych. W przypadku opraw stalowych stosujemy natomiast podwójne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci ocynku ogniowego oraz farby proszkowej. To daje gwarancję wytrzymałości na lata, potwierdzoną licznymi certyfikatami.

Nie mamy tajemnic: nasza jakość to wynik właściwego doboru materiałów produkcyjnych i profesjonalnego zarządzania procesem produkcyjnym. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są na terenie Europy zgodnie z ISO 9001, IATF 16949 oraz ISO 14001.

Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie

Czas to pieniądz. Tam gdzie liczy się czas, wyjątkowo ważnym aspektem staje się termin realizacji zamówień. Dlatego posiadamy kilkanaście magazynów produktów gotowych do wysyłki. Jeśli aktualnie określonego produktu nie ma na stanie, produkujemy go w ciągu kilku dni.

Szeroka oferta dostosowana do potrzeb

Satysfakcja klientów to dla nas priorytet. Dlatego dbamy o to, żeby nasza oferta była wciąż uzupełniana o najnowsze trendy światowe. Jednak nie zapominamy o miłośnikach tradycji – oni także znajdą wśród naszego oświetlenia coś dla siebie.

Ekologia nie jest nam obojętna

Wszystko co robimy, staramy się opierać na zasadach dbałości o środowisko naturalne, dlatego Norlys to firma ekologiczna. Zastosowanie w halach modułów odzysku ciepła, własna oczyszczalnia ścieków, inwestycje w urządzenia umożliwiające oszczędzanie energii elektrycznej to tylko kilka przykładów rozwiązań sprawiających, że działalność firmy przebiega w harmonii z otaczającym ją środowiskiem.

Kupując nasze produkty, wspierasz polską gospodarkę

25 lat temu zaznaczyliśmy nowy bieg historii Norlys również w Polsce, w Nowym Sączu. To tam znajduje się nasz główny zakład produkcyjny. Posiadamy własną odlewnię aluminium, dział pras do produkcji opraw stalowych, dział ocynkowni ogniowej, dział obróbki, w którego skład wchodzi obróbka CNC, malarnię proszkową oraz wydziały montażu. Dzisiaj Norlys Polska to już ponad 15 000 m² powierzchni produkcyjnej, 21 wydziałów i trzystu wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Produkty i Usługi


Lampy zewnętrzne

  • słupkowe
  • słupowe
  • ścienne
  • stropowe
  • wbudowane

Artykuły o tej firmie


22.08.2022 | Oświetlenie
Lampy ekologiczne – to bardzo popularne w...

Słowa kluczowe: Norlys, lampy, oprawy, oświetlenie, lampy słupkowe, lampy słupowe, lampy ścienne, lampy stropowe, lampy wbudowane,