EKO – Andrzej BenduskiAdres firmy:
42-500 Będzin,
ul. Mickiewicza 101,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 502 62 00 14
Email: [email protected]
WWW: www.meble-eko.pl

EKO – Andrzej Benduski

O firmie


Firma EKO Andrzej Benduski specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli na zamówienie oraz importu naturalnego kamienia z Indii oraz Niemiec. Działalność EKO Andrzej Benduski została założona w 2001 roku, z misją aby zastąpić jak najwięcej „plastikowych” przedmiotów w Naszym otoczeniu przedmiotami oraz produktami naturalnymi.

W ofercie firmy znajdziemy takie usługi jak renowacja mebli, skup i sprzedaż mebli antycznych czy produkcja mebli na zamówienie a w wytwarzanych produktach kamień dekoracyjny, piaskowiec elastyczny czy forniry oraz wiele innych, które między innymi można zastosować na na elewacje budynków, ściany wewnętrzne, podłogi czy schody.

EKO – Andrzej Benduski wykonuje również aranżacje wnętrz eklektycznych gdzie stare przeplata się z nowym, których popularność stale rośnie. Ekstrawagancja w tworzeniu nowoczesnych wnętrz połączonych z przeszłością jest wyzwaniem i wymaga odwagi, ale pozwala na stworzenie charakterystycznej i niepowtarzalnej przestrzeni. EKO Benduski to zespół projektantów, designerów a także stolarzy i montażystów którzy spełnią Państwa oczekiwania.

Wieloletnie doświadczenie firmy EKO Andrzej Benduski gwarantuje o jakości materiałów oraz wykonywanych produktów, o czym może poświadczyć szerokie grono zadowolonych klientów. 

www.antykmeble.pl

www.magiakamienia-eko.pl

FB Antykmeble

Produkty i Usługi


  • Naturalny kamień dekoracyjny
  • Drewno
  • Usługi aranżacji wnętrz
  • Produkcja EKO mebli na zamówienie
  • Sprzedaż i skup mebli antycznych
  • Renowacja mebli

Artykuły o tej firmie


23.02.2022 | Meble
Ogromna ilość czasopism i blogów wnętrzarskich sprawia,...

Słowa kluczowe: eko andrzej benduski, fornir kamienny, dekory forniru kamiennego, kamień dekoracyjny, piaskowiec elastyczny, dekory, drewno, kamień, drewno i kamień, aranżacja wnętrz, meble, tanie meble, meble naturalne, produkty naturalne, eko meble, fabryka mebli na wymiar, kuchnie, meble z drewna, meble dla dzieci, meble biurowe, szafy indeco, fronty meblowe z forniru kamiennego,