Salus ExpoAdres firmy:
10-413 Olsztyn,
Przemysłowa 4,
woj. warmińsko-mazurskie

Obszar działania:
cała Polska

Kontakt:
tel. kom. 519 592 892
Email: [email protected]
WWW: www.izolacja-pianka-olsztyn.pl

Salus Expo

O firmie


Dom zabezpieczony z każdej strony

Izolacja natryskowa to doskonały sposób na zabezpieczenie domu przed czynnikami termicznymi, powodującymi jego nagrzewanie się i wychładzanie, jak również działaniem wilgoci. Właściwa technologia oraz odpowiedni produkt pozwala nawet wykonać skuteczną izolację akustyczną, a tym samym zabezpieczyć domowników przed hałasem dochodzącym z zewnątrz.

Salus Expo to przedsiębiorstwo, które oferuje najskuteczniejsze metody izolacyjne na rynku. Bogate doświadczenie oraz szeroka gama wyrobów pozwala przedsiębiorstwu realizować różnorodne inwestycje z zakresu izolacji natryskowych. Firma świadczy usługi m.in. izolacji fundamentów, ścian, poddasza, dachu, izolacji akustycznej i hydroizolacji.

Jeśli izolacja, to tylko skuteczna!
Najważniejszą zaletą izolacji budynku jest jego zabezpieczenie, co stanowi bardzo ważną wartość dla wielu posiadaczy domów jednorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych. Odpowiednia izolacja sprawia, że obniżają się wydatki związanie z klimatyzowaniem oraz ogrzewaniem, dlatego przeprowadzenie inwestycji z zakresu izolacji musi opierać się na niezwykle skutecznych technologiach.

Doświadczenie i wiedza
Olsztyńska firma Salus Expo jako jedyna w regionie może pochwalić się dokumentami potwierdzającymi umiejętności z zakresu przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników, które stanową składniki najskuteczniejszej izolacji oraz struktury dociepleniowej. Certyfikaty wydane przez amerykańską firmę Demielec wraz z bogatym doświadczeniem sprawiają, że przedsiębiorstwo jest zaufanym partnerem w inwestycjach izolacyjnych. Doświadczeni pracownicy służą także fachowym doradztwem oraz pomagają wybrać najskuteczniejszą i najbardziej odpowiednią izolację, zależnie od rodzaju budynku oraz oczekiwań odbiorcy.

Dożywotnia gwarancja
Dowodem na skuteczność oferowanych wyrobów, jak również najwyższą jakość technik oraz dokładność prowadzonych prac jest dożywotnia gwarancja, jaką Salus Expo zapewnia na wykonywane przez siebie izolacje oraz ocieplenia. Wiarygodność i zaufanie – dzięki licznym inwestycjom i wielu zadowolonym odbiorcom to właśnie tym może poszczycić się olsztyńska firma.

Od fundamentów po dach
W zakresie oferowanych przez firmę Salus Expo usług znajduje się izolacja fundamentów, która możne być przeprowadzana natryskowo . Firma oferuje również ocieplanie ścian, a także dachu i poddasza, niezależnie od ich wymiarów, zachowując oszczędność energii i ciepła. Salus Expo pomoże także skutecznie wygłuszyć pomieszczenia, dzięki oferowanym, najskuteczniejszym i najbardziej komfortowym izolacjom akustycznym na rynku.

Z pełną ofertą firmy Salus Expo można zapoznać się na stronie: www.salus-expo.pl

Produkty i Usługi


W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy wzrastające zainteresowanie izolacją termiczną budynków, powodowane chęcią zmniejszenia kosztów ponoszonych w związku z ich ogrzewaniem. W tej sytuacji postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom i rozszerzyć działalność o wykonywanie izolacji pianką poliuretanową, metodą natryskową.

By móc w sposób profesjonalny sprostać temu zadaniu nawiązaliśmy bliską współpracę z niekwestionowanym liderem rynku w branży poliuretanów, to też możemy zagwarantować Państwu produkt o najwyższej jakości.

Wykonujemy także izolacje sztywną pianką marki HEATLOCK SOY firmy DEMILEC USA, której podstawowe zalety to że:

Czynnikiem spieniającym jest WODA, a nie, jak w przypadku innych pianek, chemia!

Jest całkowicie ekologiczna, a co za tym idzie bezpieczna

Używana jako izolacja przeciw zawilgoceniu fundamentów wzmacnia je nawet o 250%

Eliminuje trzy podstawowe czynniki powstawania grzyba i pleśni

Jest przeciwpożarowa, odporna na ogień i wysokie temperatury – można ją stosować nawet na stacjach benzynowych.

Galeria


Artykuły o tej firmie


05.10.2018 | Natryski pianki
Jeszcze do niedawna izolacje natryskowe z pewnym...

Słowa kluczowe: ocieplenia pianą, ocieplanie pianką, ocieplenia piana, docieplanie budynków, docieplenie wewnętrzne, zewnętrzne, ciepły dom, pianka natryskowa izolacja, izolacje budynków, tanie ogrzewanie, termoizolacja pianą, docieplenie, technologie natrysk, izolacja termiczna, oszczędność ciepła, termo hydroizolacja, ocieplenie stropu poddasza, ocieplanie, ocieplenie, ocieplenia, izolacje poddasza poddaszy pianka pur domów izolacja termizolaja pianką, najlepsze piana -pianą sealection500 demilec, domy szkieletowe