Izolacje Pluimers Sp. z o.o.Adres firmy:
99-300 Kutno,
ul. Wojska Polskiego 10A ,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 795 588 944
tel. kom. 602 294 158
Email: [email protected]
WWW: www.pluimers.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 7:00 – 20:00
Sob. (tylko kontakt telefoniczny) : 8:00 – 17:00Izolacje Pluimers Sp. z o.o.

O firmie


Firma Izolacje Pluimers Sp. z o.o. to specjaliści w zakresie izolacji termicznych pianą PUR i granulatami wełny, którzy na rynku obecni są już od 1994 r. Ponad 30 lat doświadczeń w ocieplaniu dachów, poddaszy, posadzek i ścian sprawia, że przedsiębiorstwo ma bardzo rozbudowane portofolio, obejmujące imponującą liczbę ponad 1.000.000 m² ocieplonych powierzchni budynków.

Wiele lat obecności na rynku pozwoliło firmie Izolacje Pluimers na sukcesywne rozbudowywanie floty maszyn i urządzeń, a także na podnoszenie kwalifikacji zatrudnionej kadry. Obecnie w przedsiębiorstwie pracuje pięć ekip fachowców, którzy za pomocą nowoczesnego sprzętu wykonują izolacje pozbawione mostków termicznych.

Wśród wykonanych przez Izolacje Pluimers realizacji znajdują się także projekty duże i prestiżowe, jak na przykład ocieplenie niedawno budowanego stadionu Wisły w Płocku (jako podwykonawca).

Firma zaangażowana jest także w szeroko pojętą termomodernizację i pomaga swoim klientom w uzyskiwaniu dotacji w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”.

Produkty i Usługi


Izolacje pianami PUR i granulatem wełny

Izolacje natryskowe pianką PUR deklasują tradycyjne materiały ociepleniowe pod wieloma względami. Mają doskonałe parametry izolacyjne, przez co pozwalają radykalnie obniżyć rachunki za ogrzewanie. Dzięki temu, że materiał izolacyjny zwiększa swoją objętość nawet kilkudziesięciokrotnie i bardzo szybko się utwardza, można znacznie przyspieszyć prace (nie ma konieczności czasochłonnego instalowania materiału izolacyjnego na elewacji czy poddaszu). Piany PUR świetnie sprawdzają się do izolacji dachów, poddaszy, posadzek (domy mieszkalne – również w technologii szkieletowej, obiekty przemysłowe, inwentarskie, a także innych budynki o nietypowych kształtach).

Pluimers wykonuje ponadto izolacje z zastosowaniem wdmuchiwanych materiałów ociepleniowych (granulaty wełny Knauf Supafil®). To pakowana luzem wełna mineralna, wytwarzana z włókna szklanego, które nie zawiera dodatku spoiwa, a w efekcie – żadnych szkodliwych związków w postaci np. formaldehydu. Jest ona aplikowana pod ciśnieniem za pomocą specjalnego agregatu w przegrody, w których tworzy szczelną, jednolitą i spójną strukturę izolacyjną, pozbawioną łączeń i mostków termicznych.

Do ociepleń pianką PUR oraz granulatami wełny stosowane są komponenty:

– Piana Pur Plixxent® SF640100 – zamkniętokomórkowa 0,023
– Piana Pur Plixxent® SF640090 – otwartokomórkowa 0,037
– Granulaty wełny Knauf Supafil®: 0,034-0,045

Zatrudnieni w firmie eksperci w dziedzinie ociepleń oferują pomoc w doborze optymalnego rozwiązania, z uwzględnieniem specyfiki każdego (również najbardziej nietypowego) obiektu.

Artykuły o tej firmie


25.06.2018 | Natryski pianki
Izolacje posadzek, dachów, poddaszy, ścian w budownictwie...

Słowa kluczowe: pluimers, natryski pianki, izolacja pianą pur, piana pur, izolacja piana pur, ocieplanie wełną, ocieplanie poddasza, ocieplanie, izolacja posadzki, granulaty wełny, termowizja, dotacje