Ramal-pawilony Sp. z o.o.Adres firmy:
64-600 Oborniki,
ul. Polna 3A,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
Email: [email protected]
WWW: www.moodhouse.com.pl

Ramal-pawilony Sp. z o.o.

O firmie


Przedstawiamy Państwu serię nowoczesnych i energooszczędnych domów modułowych. To alternatywa dla osób, które chcą mieć swój wymarzony dom w krótkim czasie. Nasze obiekty idealnie nadają się jako domki letniskowe nad morzem czy też jeziorem. W szybki sposób można stworzyć ośrodek wypoczynkowy w oryginalnym i ekonomicznym stylu.

Decydując się na budynek o powierzchni do 35m2, można go postawić tylko na zgłoszenie, przez co załatwienie formalności spada do minimum.

Prezentowane domy modułowe wykonane są z najlepszej jakości materiałów, spełniających wszystkie normy spod znaku CE. Wykonujemy je zgodnie ze sztuką budowlaną, wyposażamy we wszystkie potrzebne instalacje, przez co nasze obiekty są od razu gotowe do zamieszkania.

Do Państwa należy wybór odpowiedniego modelu domu, uzgodnienie z nami szczegółów wykończenia i już tylko czekanie na dzień, w którym zmontujemy wasz wymarzony dom.

Produkty i Usługi


  • Obiekty z płyty warstwowej

Artykuły o tej firmie


28.01.2020 | Domy prefabrykowane
Doświadczony producent domów modułowych Moodhouse spod Poznania...

Słowa kluczowe: ramal, ramal pawilony, pawilony, kioski, sklepy, domy, domy modułowe, modułowe, energooszczędne, nowoczesne, biuro, biura, dom, cembrit, thermodrewno, elewacja, stodoła, nowoczesna,