Simple HouseAdres firmy:
Borowina, Solec,
,
woj. mazowieckie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 22 717 32 65
Email: poczta@simplehouse.pl
WWW: www.simplehouse.pl

Simple House

O firmie


SIMPLE HOUSE to odpowiedź na współczesne trendy w budownictwie i oczekiwania klientów w temacie drożejących źródeł energii.
Firma oferuje tanie domy drewniane w technologii standardowej, energooszczędnej i pasywnej.
Macierzystą spółką firmy jest "Nowy Konstancin", która działa od 1998 roku i jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany. Liczne referencje oraz przynależność do stowarzyszenia są wiarygodną gwarancją usług i ich zgodności z najwyższymi standardami budowlanymi.

 

SIMPLE HOUSE zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży domów drewnianych, zarówno tych prostych, jak i skomplikowanych rezydencji.

 

Firma jest w stanie szybko wybudować dom, zwykle odbiór domu w stanie deweloperskim następuje w ciągu 2-6 miesięcy od dnia podpisania umowy i otrzymania pozwolenia. Jednocześnie ceny rozpoczynają się już od 2650zł brutto za m2 powierzchni mieszkalnej.

 

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


04.04.2017 | Domy drewniane
Pierwsze skojarzenie związane z pojęciem dom drewniany? Styl ludowy, tradycja, ciepło, uroki wiejskiej chaty, albo – zwłaszcza w ostatnich latach –minimalizm, surowość i drewno w służbie nowoczesności. Czy naprawdę decydując się na dom drewniany mamy do wyboru tyko te dwa przeciwstawne bieguny? Pytamy o to Jakuba Szczęsnego, architekta, który stworzył system domów modułowych do rozbudowy SIMPLE HOUSE.
30.10.2017 | Domy drewniane
Dla tych, którym nieobca jest tematyka szeroko rozumianego designu, krajobraz polskich przedmieść, wsi i miasteczek pozostawia wiele do życzenia. Finezyjne konstrukcje z wielospadowymi dachami, załomkami i kolumnami, „klockowate”, kwadratowe domy z płaskim dachem pastele, róże i pistacje. Próba kształtowania gustów i wpływania na estetykę otaczającej nas przestrzeni może wydać się karkołomna. Czy jednak naprawdę? Mijają cztery lata od powstania pierwszego drewnianego domu modułowego SIMPLE HOUSE, stworzonego przez architekta Jakuba Szczęsnego. Pytamy go o sukcesy tego przedsięwzięcia oraz o plany dalszego rozwoju idei domów modułowych.

Słowa kluczowe: