DANMAR sp. z o. o. – domy drewnianeAdres firmy:
83-315 Szymbark,
ul. Szymbarskich Zakładników 12,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. 58 684 39 50
tel. kom. 601 640 884
Email: [email protected]
WWW: danmardomy.pl

Godziny otwarcia:

pon. – pt: 8:00-16:00DANMAR sp. z o. o. – domy drewniane

O firmie


DANMAR – DOMY DREWNIANE

DANMAR to działająca od 26 lat firma budowlana, która zajmuje się stawianiem domów szkieletowych. Od początku funkcjonowania w 1993 roku sprzedała ponad 10 000 domów energooszczędnych. Głównym atutem firmy są atrakcyjne ceny w połączeniu z szybką realizacją projektu. Jest to możliwe dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu pozwalającemu na maksymalne zoptymalizowanie kosztów budowy. Oferta obejmuje domki letniskowe i całoroczne domy z drewna. Postawienie całego domu, od fundamentu aż po prace wykończeniowe możliwe jest w ciągu jednego sezonu. Firma pozostaje otwarta na wskazania klientów, tworząc wraz z nimi zupełnie nowe projekty lub modyfikując już istniejące. Wszystkie domki drewniane objęte ofertą przedsiębiorstwa można dopasować do indywidualnych oczekiwań i warunków zabudowy narzucanych przez władze danej gminy. Dodatkowo mogą zostać wyposażone w tarasy, lukarny oraz balkony, a podział wnętrza ustalany jest indywidualnie z klientem bez wpływu na ostateczną cenę. Drewniane domki całoroczne i letniskowe proponowane przez DANMAR można oglądać na ekspozycjach terenie kraju, również tam, gdzie znajdują się terenowe biura handlowe firmy (Szczecin, Poznań, Warszawa), a w siedzibie przedsiębiorstwa w Szymbarku zwiedzić można dom modelowy. Do budowy domów stosowane są wyłącznie materiały spełniające normy wysokiej jakości UE, posiadające właściwe atesty i certyfikaty. Drewniane domy stawiane są przez DANMAR w całym kraju, jak też na terenie Europy.

Elektrooszczędność i ekologia

Tanie domy z drewna proponowane w ofercie firmy DANMAR mają odpowiadać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, począwszy od kosztów i wyglądu, a kończąc na zużyciu energii i ochronie środowiska. Cechą charakterystyczną przegród w budynkach z drewna jest niski współczynnik przenikalności cieplnej. Do budowy domu używane jest certyfikowane drewno klasy C24 ze znakiem CE, materiał przyjazny człowiekowi. EKO-DOM to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców i środowiska.

Trwałość konstrukcji i łatwość projektu

W systemie firmy DANMAR trwałość konstrukcji oceniana jest na minimum 120 lat. W skansenie budownictwa drewnianego na terenie spółki obejrzeć można stare drewniane domy liczące sobie ponad 200 lat. Budynki tego typu cechuje również łatwość w projektowaniu i przebudowie. Dodawanie kolejnych ścianek działowych daje możliwość nieograniczonego podziału wnętrza. Można je przesuwać i usuwać, unikając jednocześnie uciążliwego kucia i wykonania nowych fundamentów.

Komfort i bezpieczeństwo

Firma DANMAR od 26 lat zajmuje się projektowanie i tworzeniem energooszczędnych domów drewnianych pod klucz. Będąc producentem takich budynków, od lat kształtuje architekturę przyjazną dla użytkowników, środowiska naturalnego, ale też komfortową i bezpieczną. Dzięki stosowaniu drewna, domy drewniane szkieletowe stwarzają dla mieszkańców korzystny mikroklimat, wpływający korzystnie na ich zdrowie mieszkańców. Klienci, którzy zdecydowali się na drewniany domek letniskowy lub dom całoroczny stają się właścicielami miejsca, w którym panuje przyjemny, ciepły i zdrowy klimat.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty znaleźć można na stronie www.danmardomy.pl

Produkty i Usługi


  • Domy całoroczne
  • Domy letniskowe

Artykuły o tej firmie


21.11.2017 | Domy drewniane
Domy drewniane są coraz częściej poszukiwane przez...
10.11.2015 | Domy drewniane
Wybór technologii budowy domu to decyzja na...

Słowa kluczowe: danmar, domy drewniane, danmar domy drewniane, domy z drewna, domy ekologiczne, drewniane domy, domy danmar, dom od danmar, domy z drewna, danmar domy, domy drewno, domy danmar drewno, danmar drewno,