GREEN MARKET Szkółka Drzew i Krzewów OzdobnychAdres firmy:
96-100 Skierniewice,
ul. Miedniewicka 14,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. kom. 601 345 329
Email: [email protected]
WWW: www.green-market.eu

GREEN MARKET Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

O firmie


Niepowtarzalnie piękne rośliny iglaste w Twoim ogrodzie.

Poznaj ofertę Green Market.

Idealnie urządzony dom to nie tylko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wnętrze. Dla wielu z nas integralną częścią przestrzeni mieszkalnej jest również ogród. Chcemy, aby spędzany tam czas kojarzył się z chwilą relaksu i oddechu od codzienności. Ogród, który odzwierciedla potrzeby i charakter właściciela daje poczucie dodatkowej przestrzeni życiowej, w której możemy zyskać spokój i harmonię, dzięki bliskości natury. Jeśli jesteś miłośnikiem natury, zależy Ci na tym, aby przestrzeń wokół była uporządkowana i estetyczna, a rośliny, na które patrzysz codziennie cieszyły Ciebie i Twoich bliskich, zapoznaj się z ofertą firmy Green Market, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kilka słów o firmie

Green Market to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 roku. Jej specjalnością jest produkcja sadzonek roślin iglastych w pojemnikach P9 do dalszej produkcji oraz produkcja drzew i krzewów iglastych i liściastych w pojemnikach i w gruncie do nasadzeń. Dzięki temu jednorazowa inwestycja w zakup roślin pozwala na to, abyśmy przez wiele lat mogli cieszyć się wspaniałym wyglądem przestrzeni wokół domu. Co roku wyprodukowane zostaje kilkadziesiąt tysięcy sztuk krzewów i kilkaset sztuk młodego materiału ozdobnego. Szkółka od wielu lat należy do związku Szkółkarzy Polskich i bierze udział w międzynarodowej wystawie szkółkarskiej „Zieleń to życie”, odnosząc wiele sukcesów.

Czym firma Green Market wyróżnia się spośród innych?

W ofercie firmy Green Market znajduje się szeroki wybór drzew i krzewów iglastych i liściastych. Koneserom proponujemy wiele gatunków roślin iglastych szczepionych zarówno w gruncie, jak i w pojemnikach. Zakupione w firmie rośliny można bez przeszkód sadzić w całym ogrodzie, zapewniając sobie i swoim gościom niespotykane wrażenia estetyczne. Przy odpowiedniej pielęgnacji zakupione rośliny mogą cieszyć nabywców przez wiele lat. Firma oferuje swoim klientom nie tylko sprzedaż wysokiej jakości sadzonek iglaków, ale również – za dodatkową opłatą – dowóz zakupionych produktów do klienta. Szczegóły oferty i wycena transportu na określoną odległość dostępna jest na stronie internetowej firmy. Pod adresem www.greenmarket.eu dostępnych jest również wiele zdjęć przedstawiających realizacje rozsadów roślin zakupionych w firmie Green market.

Dla firmy Green Market najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego zaangażowani pracownicy robią wszystko, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Rośliny zakupione w firmie Green Market będą pięknym uzupełnieniem każdego ogrodu i zachwycą nie tylko właścicieli posesji, ale również każdego, kto złoży im wizytę.

Produkty i Usługi


  • Zrazy do szczepienia
  • Młody materiał szkółkarskiego iglastego
  • Młody materiał szkółkarskiego liściastego
  • Drzewa i krzewy iglaste
  • Krzewy liściaste
  • Byliny

Artykuły o tej firmie


Własny ogród to dziś marzenie prostsze do...

Słowa kluczowe: szkółka drzew i krzewów ozdobnych, green market, drzewa, krzewy, rośliny, szkółka, szkoła, nauka, nauka ogrodnictwa, ogrodnictwo,