ZPB Kaczmarek Zakład Prusice i RawiczAdres firmy:
55-110 Prusice,
ul. Wszemirów 100,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 71 720 11 40
Email: [email protected]
WWW: www.zpbkaczmarek.pl

ZPB Kaczmarek Zakład Prusice i Rawicz

O firmie


ZPB Kaczmarek – ekspert od betonu

Firma ZPB Kaczmarek rozpoczęła swoją działalność w 1983 roku. Od początku istnienia bazowała na produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju. Zakład w Rawiczu jest wyspecjalizowany w wytwarzaniu szerokiego asortymentu galanterii drogowej w postaci kostki brukowej, krawężników i obrzeży. Wachlarz produktów stale się poszerza i w chwili obecnej są tu produkowane również elementy małej architektury czy systemy ogrodzeń. Estetyka powyższych wyrobów i ich trwałość, zyskały zaufanie wśród klientów i od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

W 2007 roku powstał zakład w Prusicach pod Wrocławiem i rozpoczął produkcję studni szczelnych w technologii Perfect®. Przez lata asortyment tego miejsca rozwijał się o kolejne produkty z zakresu infrastruktury drogowej. Od 2016 roku zostały wprowadzone wyroby dla budownictwa kubaturowego, jak prefabrykowane schody czy balkony. Przez cały ten czas firma kładła nacisk by jej produkty i technologie, w których są tworzone, były nowoczesne, innowacyjne, i aby odpowiadały rosnącym oczekiwaniom klientów.

W 2019 roku przedsiębiorstwo uruchomiło produkcję elementów prefabrykowanych w postaci podwójnych ścian i stropów filigran. Oba produkty cechują się najwyższymi standardami jakości, opierającej się na parametrach konstrukcyjnych, dokładności wykonania i wysokich walorach estetycznych. Na szczególne zainteresowanie zasługuje ściana zespolona, będąca zarówno szalunkiem traconym jak i pionową przegrodą w tworzonym obiekcie. Jest to produkt od podstaw tworzony indywidualnie pod dany projekt. Dzięki wykorzystaniu specjalnych linii produkcyjnych zarówno stropy jak i podwójne ściany wytwarzane są w bardzo krótkim czasie co pozwala na płynne zapewnienie materiału na placu budowy, a sam montaż elementów przebiega szybko przy pomocy niewielkiej ilości pracowników, dźwigu i prostych narzędzi.

Firma ZPB Kaczmarek jest firmą z ideą, dla której niezwykle istotny jest ciągły rozwój i podążanie drogą innowacji.

Zakład w Prusicach (prefabrykacja)
55-110 Prusice,
ul. Wszemirów 100,
woj. dolnośląskie

Zakład w Rawiczu (kostka brukowa i siedziba firmy)
63-900 Rawicz Folwark 1
woj. wielkopolskie

Kontakt
+48 71 720 11 40 (Prusice)
+48 65 546 71 40 (Rawicz)
[email protected]
[email protected]
www.zpbkaczmarek.pl

 

Produkty i Usługi


 • PIĘKNY DOM KOSTKA BRUKOWA
 • PIĘKNY DOM MAŁA ARCHITEKTURA
 • PIĘKNY DOM SYSTEMY OGRODZEŃ
 • LINIA ECO
 • INWESTOR ELEMENTY PRZEMYSŁOWE
 • STUDNIE SZCZELNE
 • PRZEPUSTY SKRZYNKOWE
 • KORYTKO ODWODNIENIOWE EOG
 • PŁYTA JOMB
 • PREFABRYKATY IDEA HOUSE
 • KOMINY

Artykuły o tej firmie


27.04.2020 | Systemy budowlane
Prefabrykacja betonowa to hasło wywoławcze, charakteryzujące nowoczesne...

Słowa kluczowe: zpb, zpb kaczmarek, studnie, beton, beton zbrojony, przepusty, kostka brukowa, mała architektura, linia eco, systemy ogrodzeń, studnie szczelne, elementy przemysłowe, przepusty skrzynkowe, korytko, odwodnienie, płyty jomb, kominy, prefabrykaty