Metria Yuriy ArdashevAdres firmy:
02-119 Warszawa,
ul. Pruszkowska 29B/146,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 507 086 006
tel. kom. 513 675 234
Email: [email protected]
WWW: metria.pl

Metria Yuriy Ardashev

O firmie


Metria Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Oprócz produktów formowanych rotacyjnie firma zajmuje się również automatyką przemysłową.

Metria posiada wieloletnie doświadczenie z branży i jako jedna z niewielu firm na rynku świadczy kompleksowy zakres usług – od projektów do formowania rotacyjnego, poprzez budowę form do rotomouldingu, po produkcję i spedycję produktów w kraju i za granicą. Metria oferuje zarówno mało gabarytowo produkty, różnego rodzaju zbiorniki i studzienki, a także duże zbiorniki o pojemności do 9000 litrów. Wszystkie zbiorniki wyposażone są w odpowiednie akcesoria – pompy, liczniki, zabezpieczenia.

Firma produkuje kilka modeli przydomowych oczyszczalni ścieków, które wyposażone są w zbiorniki od 2000L do 6000L. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników Metria stworzyła całą gamę oczyszczalni ścieków które służą w wielu domach klientów.

Inną ważna grupą produktów są zbiorniki na paliwo i różne chemikalia, których pojemność wynosi od 500L do 9000L, każdy zbiornik spełnia wymogi bezpieczeństwa oraz posiada odpowiednie certyfikaty.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


04.05.2020 | Tworzywa sztuczne
Firma Metria to wiodący producent zbiorników na...
Przydomowe oczyszczalnie ścieków to nowoczesny sposób na...

Słowa kluczowe: metria, zbiarniki, zbiorniki ze tworzyw sztucznych, zbiorniki chemiczne, przepompownie, oczyszczalnie, pojemniki, studzienki, automatyka, telemetria, monitoring, szafy sterownicze, projekty, serwis pomp, zbiorniki na olej, zbiorniki cylindryczne,