PAGED Pisz Sp. z o.o. PAGED Morąg S.A.Adres firmy:
12-200 Pisz,
ul. Kwiatowa 1,
woj. warmińsko-mazurskie

Obszar działania:
cała Polska, UE

Kontakt:
tel. +48 87 425 48 00
Email: [email protected]
WWW: sklejkapaged.pl

PAGED Pisz Sp. z o.o. PAGED Morąg S.A.

O firmie


Paged – synergia natury i technologii

Od ponad osiemdziesięciu lat firma Paged oferuje swoim klientom w Europie szeroki wachlarz produktów i usług. Nasz portfel produktów obejmuje sklejki surowe liściaste i iglaste, sklejki powlekane filmem i tworzywami sztucznymi, sklejki ogniotrwałe i wodoodporne, kształtki, a także sklejki specjalne, takie jak Paged ELKON® czy Paged Compreg.

Jako firma, która działa w oparciu o zasady partnerstwa stale szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. W efekcie, produkty firmy Paged znajdują szereg zastosowań w segmencie budowlanym, w przemyśle transportowym, opakowaniowym czy w produkcji mebli.

Do produkcji sklejki w naszych dwóch  zakładach produkcyjnych na północnym wschodzie Polski, wykorzystujemy drewno sosnowe, brzozowe, olchowe i bukowe z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny, zgodnie ze standardami FSC® i PEFC. 

Tworzymy wartość dla naszych klientów poprzez optymalne wykorzystanie zasobów i inwestycje w innowacyjne produkty i usługi. Dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników i stałe unowocześnianie parku maszynowego po to aby oferować naszym klientom innowacyjne produkty.

Zachęcamy do współpracy i dziękujemy za zaufanie.

Artykuły o tej firmie


09.10.2013 | Sklejki
Rozmowa z Grażyną Misierewicz i Anitą Bednarczyk,...
25.04.2014 | Sklejki
Popularnym trendem w budownictwie jest wykorzystywanie sklejek...
20.04.2015 | Sklejki
Wykorzystanie sklejek w budownictwie przy budowie szalunków...
01.06.2017 | Sklejki
Najważniejsze zalety sklejki to wytrzymałość na ciężar,...
09.06.2020 | Sklejki
Zarówno sklejka grubowarstwowa, jak i cienkowarstwowa, znajdują...

Słowa kluczowe: sklejka, wodoodporna, suchotrwała, antypoślizgowa, szkutnicza, szalunkowa, sklejki, szalunki, sklejka Pisz, paged, paged sklejka,