QDS24 Sp. z o.o.Adres firmy:
85-758 Bydgoszcz ,
ul. Przemysłowa 34,
woj. kujawsko-pomorskie

Obszar działania:
Polska

Kontakt:
tel. +48 664 993 271
Email: [email protected]
WWW: www.qds24.eu

QDS24 Sp. z o.o.

O firmie


QDS24 Sp. z o.o. to firma dla której próżno byłoby szukać odpowiednika na polskim rynku producentów stolarki otworowej. Zaszczepiamy na rodzimym gruncie model biznesowy z powodzeniem funkcjonujący od wielu lat w Europie Zachodniej, polegający na wysokospecjalizowanej produkcji ograniczonego asortymentu wyrobów. Współpracujemy z kontrahentami w relacji B2B i pokaźną część naszej produkcji realizujemy na zasadach outsorcingu na zlecenie firm, które same zajmują się produkcją okien. Nie jesteśmy dla nich konkurencją – a raczej partnerem biznesowym.

Celem QDS24 jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań w obrębie specjalistycznej stolarki drzwiowej z pominięciem masowej produkcji popularnych wyrobów stolarki otworowej. Dlatego fundamentem naszej działalności produkcyjnej są wielkogabarytowe konstrukcje drzwi podnoszono-przesuwnych HS, wykonywane z profili zarówno aluminiowych jak i PCW różnych marek (Aluplast, Gealan, Salamander, Aliplast, Ponzio). W tym obszarze mamy największe doświadczenie i autorski system organizacji pracy zwiększający wydajność, co pozwala nam to osiągnąć relatywnie dużą skalę produkcji w stosunku do wielkości firmy. W odpowiedzi na zapotrzebowanie branży, naszą ofertę handlową sukcesywnie poszerzamy o wyroby komplementarne – np. systemy przesuwne smart-slide i smoovio czy stolarkę p-poż.

Dewizą działalności QDS24 jest profesjonalizm i kompetencje, dzięki którym możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość produktów i usług. Wybierając nasze drzwi stawiasz na komfort, niezawodność i bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami dealerów stolarki otworowej, deweloperów, firmy budowlane, architektów oraz producentów okien.

Produkty i Usługi


  • Drzwi przesuwne PCW
  • Drzwi przesuwne ALU
  • Stolarka P-poż

Artykuły o tej firmie


17.08.2020 | Stolarka otworowa
Jakie kwestie powinniśmy uwzględnić, wybierając drzwi tarasowe...
30.08.2019 | Stolarka otworowa
Już od kilku lat w budownictwie jedno...
29.03.2018 | Stolarka otworowa
Technologie stosowane we współczesnym budownictwie mają m.in....

Słowa kluczowe: qds24, qds, drzwi, drzwi gds, drzwi przesuwne, drzwi pcw, drzwi przesuwne pcw, drzwi przesuwne alu, solarka przeciwpożarowa,