STAMADREWAdres firmy:
43-503 Czechowice-Dziedzice,
Przy drodze krajowej nr 1,
woj. śląskie

Obszar działania:
Europa

Kontakt:
tel. +48 33 4889880
Email: [email protected]
WWW: www.stamadrew.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 07:00-16:00
Wt: 07:00-16:00
Śr: 07:00-16:00
Cz: 07:00-16:00
Pt: 07:00-16:00STAMADREW

O firmie


Stamadrew od początku swojej działalności w 2001 roku, jako jedna z czołowych firm działających na polskim rynku zaopatrujących  w wysoko przerobione, certyfikowane, normowane drewno budowlane może pochwalić się ofertą kilkuset pozycji niezwykle szerokiego asortymentu drewna budowlanego, budowlanych produktów drewnopochodnych, akcesoriów do montażu i wykończenia.

Nasza nie spotykanie szeroka i rzeczywista propozycja wyrobów pozwoli na zastosowanie ich w praktycznie każdym przedsięwzięciu, a kompleksowo dobrane i magazynowane produkty na całoroczne, powtarzalne, szybkie i bezproblemowe zaopatrzenie każdej budowy. 

Odpowiadając na potrzeby powiększającego się asortymentu w 2011 roku powstała centrala oraz główny, zadaszony magazyn oraz  w Czechowicach-Dziedzicach mieszczący 1500m3 materiału. Zlokalizowany przy głównej drodze krajowej numer 1 w Czechowicach-Dziedzicach, zapewnia łatwy dojazd odbiorcom niezależnie od gabarytów pojazdu. Plac manewrowy został dostosowany do odbioru towarów przez ciągniki siodłowe z najdłuższymi dopuszczonymi naczepami na terenie Unii Europejskiej.

Lata doświadczenia na rynku polskim oraz zagranicznym pozwala na dobranie oferty pod kątem błyskawicznej reakcji na potrzeby klientów, dzięki czemu pozyskaliśmy na przestrzeni lat tysiące kontrahentów wśród firm handlowych, budowlanych, wykończeniowych oraz klientów detalicznych.

Wieloletnie, zaufane grono pracowników, za którym stoi długoterminowe doświadczenie w doradztwie oraz wykonawstwie w branży budownictwa drewnianego, służy pomocą w doborze materiałów, sposobów montażu i wycenie projektów. Długoterminowa relacja z klientem stanowi dla Stamadrew priorytet stawiając na ciągły rozwój współpracy.

Produkty i Usługi


Tarasy– szeroka oferta ryflowanych oraz gładkich desek tarasowych z modrzewia syberyjskiego, świerka oraz termo-sosny wraz z pełnym wyposażeniem w postaci legarów, wkrętów, podkładek.

Deski podłogowe oraz stropopodłogi lite – deski z sosny, świerka, modrzewia syberyjskiego suszone na 8%.

Podbitki drewniane oraz boazerie – kompleksowe wyposażenie w najbardziej popularne profile oraz wymiary, które od lat z powodzeniem stosowane są na podbiciu dachów oraz wewnątrz mieszkań.

Elewacje z drewna – na pióro i wpust oraz ażurowe, wykonywane z modrzewia syberyjskiego, świerka lub termo sosny. Przy dużych zamówieniach możliwość malowania profili w technologii Vacumat.

Bale i baliki profilowane – najwyższa jakość heblowania dostępna na rynku, ściśle wymiarowo pióro-wpusty zapewniające łatwość budowania. Stworzone z myślą o przegrodach wewnętrznych i zewnętrznych domków letniskowych.

Drewno obrabiane termicznie – wszelkie szczegóły dotyczące thermo drewna znajdziecie Państwo nanaszej nowo powstałej platformie: Termo-drewno Stamadrew

Kantówki, łaty – listwy montażowe, kantówki do wykonywania budowli z drewna bez potrzeby zestawiania obciążeń.

Drewno konstrukcyjne – drewno klejone BSH, KVH – drewno konstrukcyjne lite łączone na mikroczep, belki DUO/TRIO, belki konstrukcyjne lite. Pełna oferta struganego drewna konstrukcyjnego w ofercie Stamadrew.

OSB3 – szeroka gamia wymiarów; opcjonalnie z ostrą krawędzią oraz na pióro i wpust.

Galeria


Artykuły o tej firmie


Dla polskiej branży budowlanej drewno staje się...

Słowa kluczowe: hurtownia drewna, drewno konstrukcyjne, drewno budowlane, deski tarasowe, deski podłogowe, boazeria, deski elewacyjne, podbitka drewniana, stama, stamadrew, drew,