EcoTeak Sp. z o. o.Adres firmy:
78-100 Kołobrzeg,
Budowlana 27,
woj. zachodniopomorskie
Zobacz na mapie

Obszar działania:
EUROPA

Kontakt:
tel. kom. 518-255-223
Email: info@ecoteak.pl
WWW: www.ecoteak.pl

Godziny otwarcia:
Pn: 09:00-17:00 Wt: 09:00-17:00 Śr: 09:00-17:00 Cz: 09:00-17:00 Pt: 09:00-17:00

EcoTeak Sp. z o. o.

O firmie


EcoTeak powstał z myślą o wdrażaniu i propagowaniu różncyh sposobów ochrony środowiska w budownictwie. Firma produkuje i dystrybuuje kompozyt drewna pod własną marką EcoTeak. Obecnie EcoTeak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku oferującą kompleksowe rozwiązania z kompozytu drewna.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie firma stale podnosi kwalifikacje personelu, zarówno w zakresie znajomości produktu jak również wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Firma dostarcza swoje produkty na terenie całego kraju i współpracuje z liderami w branży spedycji, dzięki czemu czas oczekiwania na towar nigdy nie przekracza 5 dni roboczych. Zakłąd produkcyjny EcoTeak mieści się w Gryficach (woj. zachodniopomorskie).

EcoTeak Sp. z o. o. posiada własną firmę-córkę Ecoteak Construction, która jest firmą montującą wszystkie materiały produkowane przez Spółkę i która posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. EcoTeak współpracuje również z architektami i biurami projektowymi aby móc zapewnić pełną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

 

Produkty i Usługi


        Tarasy i balkony
        Panele szybkiego montażu
        Elewacje
        Ogrodzenia i balustrady
        Przegrody balkonowe
        Oświetlenie LED
        II generacja kompozytu
        Pergole i zadaszenia
        EcoTeak Standard

   

Galeria


Artykuły o tej firmie


Drewno – czy to na tarasie, czy też wewnątrz budynków – wygląda pięknie, jednak bywa też problematyczne. Jeśli nie będziemy o nie odpowiednio dbać i konserwować go, szybko straci swoje walory estetyczne. Aby nie rezygnować z uroków naturalnego drewna, a przy tym nie być zmuszonym do regularnie ponawianych zabiegów pielęgnacyjnych, warto rozważyć zakup deski kompozytowej.
Drewno to jeden z najchętniej wykorzystywanych materiałów w budownictwie. Z powodzeniem można je stosować zarówno w aranżacji wnętrz, jak i wykończeniu budynku od zewnątrz czy aranżacji ogrodu. Jednak naturalne drewno ma swoje wady, które często zniechęcają inwestorów przed jego kupnem. Dostępna jest jednak na rynku alternatywa w postaci Kompozytu Drewna EcoTeak na tarasy, balkony, elewacje, balustrady i ogrodzenia, które wyglądem nawiązują do naturalnego drewna, ale przewyższają je właściwościami użytkowymi.

Słowa kluczowe: tarasy, kompozyt drewna, deska kompozytowa, elewacje, ogrodzenia, WPC, ecoteak