Bergerat Monnoyeur Sp.z .o.o.



Adres firmy:
05 - 092 Łomianki k/Warszawy,
ul. Modlińska 11,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 22 76 87 119
Email: [email protected]
WWW: www.bm-cat.com

Bergerat Monnoyeur Sp.z .o.o.

O firmie


Maszyny CAT

Światowa jakość dla wielu sektorów przemysłowych

Znane na całym świecie niezawodne urządzenia marki Caterpillar (CAT) to niezastąpiony partner w wielu inwestycjach. Technologie CAT to więcej niż maszyny budowlane. Koparki, spycharki oraz szereg innych oferowanych urządzeń pozwala na sprawne, bezpieczne i szybkie przeprowadzenie różnorodnych prac. W Polsce maszyny marki CAT dostępne są za pośrednictwem firmy Bergerat Monnoyeur, będącej oficjalnym dystrybutorem marki Caterpillar.

Rozwiązania marki CAT to pomocnicy dla wielu wykonawców z różnych branż. Firma oferuje m.in. duże koparki i minikoparki, a także koparko-ładowarki, spycharki o różnej wielkości, tandemowe walce wibracyjne i pneumatyczne wozidła przegubowe, gąsienicowe rozściełacze asfaltu, ładowarki kołowe i teleskopowe, jak też dźwigi boczne do układania rur. Wszechstronne technologie oferowane przez markę CAT stosowane są w takich branżach jak: budownictwo, rolnictwo, przemysł leśny, a także w kopalniach, kamieniołomach, przy wyburzeniach oraz na składowiskach odpadów.

Nowe i używane maszyny w ofercie
Szeroka gama uniwersalnych urządzeń, znanej na całym świecie marki CAT, dostępna jest obecnie u krajowego dystrybutora, co pozwala na łatwy i szybki kontakt w języku polskim. Bergerat Monnoyeur oferuje zarówno maszyny nowe, jak również używane, a także usługi najmu. Wynajem spycharek czy też koparek to wygodna i łatwo dostępna opcja, doskonała w przypadku jednorazowych lub nietypowych zleceń.

Serwis i części zamienne
Polski przedstawiciel dysponuje również częściami zamiennymi do wszystkich oferowanych maszyn. Wiele elementów zamiennych jest dostępnych wręcz od ręki. Profesjonalna współpraca krajowego dystrybutora z producentem jest znaczącym udogodnieniem dla rodzimych odbiorców maszyn marki CAT. Bezpośrednio od Bergerat Monnoyeur nabyć można zarówno pług do koparko-ładowarki, filtr paliwa oraz dosłownie każdą niezbędną część zamienną. Ponadto, polski dystrybutor oferuje dla urządzeń Caterpillar serwis w pełnym zakresie.

Pewny partner
Firma Bergerat Monnoyeur posiada 14 regionalnych przedstawicielstw i zatrudnia 430 pracowników w różnych działach. W firmie pracuje aż 72 wyspecjalizowanych doradców klienta, którzy odpowiedzą na każde pytanie związane z koparko-ładowarkami CAT, dużymi koparkami i wszelakimi maszynami z oferty. Bergerat Monnoyeur dysponuje także 120 samochodami serwisowymi, dzięki którym fachowcy mogą błyskawicznie pomóc odbiorcom we wszelkich problemach związanych z maszynami Caterpillar. Serwis świadczony przez doświadczonych mechaników, jest gwarancją bezpiecznej inwestycji.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.bm-cat.com

Produkty i Usługi


  • Maszyny CAT
  • Maszyny używane
  • Części i serwis
  • Wynajem

Artykuły o tej firmie


Marka CAT wprowadziła na rynek nowe ładowarki...
Problem optymalizacji pracy maszyn dotyczy większości przedsiębiorstw....

Słowa kluczowe: maszyny budowlane, sprzęt budowlany, wynajem maszyn budowlanych, bergerat monnoyeur, nowe maszyny, maszyny używane, maszyny cat