Keltec-PL Sp. z o.o.Adres firmy:
37-403 Pysznica,
ul. Komunalna 4,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. kom. +48 694 358 499
Email: [email protected]
WWW: www.keltec.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: od 7:00 - 15:00

Sb-Nd: nieczynneKeltec-PL Sp. z o.o.

O firmie


KELTEC – OSPRZĘT DO MASZYN BUDOWLANYCH I ROLNICZYCH

Na budowach i w gospodarstwach rolnych częstym problemem jest przenoszenie, załadunek i transport materiałów sypkich. W zakresie tego typu prac najważniejszymi narzędziami są różnego rodzaju łyżki podczepiane do ładowaczy czołowych oraz ładowarek teleskopowych. Firma Keltec zajmuje się produkcją osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych, w tym między innymi łyżek podsiębiernych, skarpowych, chwytakowych i ładowarkowych. Są one wykorzystywane w koparkach, koparko-ładowarkach i minikoparkach.

Keltec jest też producentem szybkozłączy manualnych i hydraulicznych do wszelkiego rodzaju maszyn.

Firma Keltec dysponuje doświadczoną, dobrze wykwalifikowaną ekipą fachowców. Zwraca szczególną uwagę na jakość, wysoki standard i zawsze dotrzymuje terminów wykonania swoich usług.

Dlaczego łyżki KELTEC?

Łyżki firmy Keltec to produkty, po które wraca każdy klient. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka jakość i stosunkowo niska cena. Łyżki Keltec są masywne i wytrzymałe, dzięki czemu minimalizują ryzyko awarii i przestojów podczas różnego rodzaju prac. Firma nie oszczędza na materiałach, dlatego też jej wyroby wykonane są z wysokojakościowych atestowanych blach.

Szybkozłącza manualne i hydrauliczne KELTEC

Keltec oferuje także wysokojakościowe szybkozłącza manualne i hydrauliczne.
Szybkozłącza w prosty, wygodny i bezpieczny sposób połączą z odbiornikami przewody spiralne oraz węże bez użycia narzędzi. Szybkozłącza oferowane przez Keltec wykorzystuje się w wielu branżach przemysłowych. Ich cechą szczególną jest bezawaryjność i konstrukcja o dużej wytrzymałości.

KELTEC nie boi się WYZWAŃ!

W spółce realizowane są również nietypowe zamówienia:
kompleksowe remonty łyżek, chwytaków i szybkozłączy,
produkcja transporterów, przecinaczy, hydraulicznych zbieraczy do beli.
Firma Keltec traktuje życzenie każdego klienta jako wyzwanie. Dba o każdy detal swoich produktów i usług, co jest najlepszą drogą do 100% satysfakcji każdego klienta.

Produkty i Usługi


  • Łyżki podsiębierne,
  • Łyżki skarpowe,
  • Łyżki chwytakowe,
  • Łyżki ładowarkowe,
  • Szybkozłącza koparkowe hydrauliczne i manulane,
  • Szybkozłącza ładowarkowe hydrauliczne i manulane

Galeria


Artykuły o tej firmie


Szybko, efektywnie, bezpiecznie – to oczekiwania, jakie...

Słowa kluczowe: budowlane maszyny, sprzęt budowlany, keltec, szybkozłącza koparkowe hydrauliczne, szybkozłącza ładowarkowe hydrauliczne, osprzęt do maszyn budowlanych i rolniczych