Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław KrzaczekAdres firmy:
24-100 Klikawa,
ul. Leśna 5,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. (81) 880-60-18
Email: [email protected]
WWW: www.krzaczek.eu

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

O firmie


Firma ZPH Stanisław Krzaczek już od blisko 30 lat produkuje różnego rodzaju kotły grzewcze. Przy produkcji swoich produktów firma wykorzystuje bogatą wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu kotły i piece Krzaczek spełaniają najwyższe standardy i wymagania Klientów pod względem funkcjonalności, wydajności a także estetyki. Produkty firmy Krzaczek wielokrotnie były nagradzane za innowacyjne rozwiązania, ekologiczne podejście oraz najwyższą jakość.

Aby Klienci byli zadowoleni z produktów firmy każdy kocioł badany jest pod względem bezpieczeństwa i efektywności energetycznej a przy produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne.
ZPH Stanisław Krzaczek otwarte jest na uwagi użytkowników – każda taka uwaga jest dogłębnie analizowana przez działa marketingu i dział konstrukcyjny.

ZPH Stanisław Krzaczek oferuje szeroki wachlarz produktów z dziedziny systemów grzewczych. Kotły CO węglowe oraz na ekogroszek, drewno, biomasę – to tylko niektóre z oferowanych wyrobów. Firma zajmuje się również sprzedażą konstrukcji stalowych, kuchni węglowych oraz kotłów i pieców przemysłowych. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz różnorodności typów produkty znajdują zastosowanie nie tylko w ogrzewaniu mieszkań i domów jednorodzinnych, ale także większych obiektów takich jak pawilony handlowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej czy hale przemysłowe.

Produkty i Usługi


PRODUKTY:
Kotły C.O.
Palniki do kotłów
Konstrukcje stalowe
Sterowniki do kotłów

Galeria


Artykuły o tej firmie


27.09.2016 | Piece, kotły
Dostępne dziś na rynku kotły na paliwa...
piec pelletowy
11.09.2018 | Piece, kotły
Ostatnie ciepłe dni w roku to dobry...
12.04.2019 | Piece, kotły
W Polsce coraz więcej mówi się o...

Słowa kluczowe: kotły, sterowniki do kotłów, krzaczek, konstrukcje stalowe, kotły grzewcze, piece grzewcze