RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A.Adres firmy:
87-100 Toruń,
ul. Kociewska 28/30 ,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. 801 044 804
tel. kom. 56 663 79 99
Email: [email protected]
WWW: www.beretta.pl

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A.

O firmie


Riello oferuje rozwiązania w sektorze ogrzewania mieszkań oraz obiektów przemysłowo-handlowych, a także w procesach wytwarzania ciepła dla celów przemysłowych.

Riello to innowacyjność i doskonałość produktów, a to za sprawą nieustannego udoskonalania, co pozwala oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne. Firma swoją historią sięga 1922 roku, kiedy to powstała jako zakład rzemieślniczy, który produkował i sprzedawał palniki olejowe na włoskim rynku. Stały wzrost pozycji na rynku Riello osiągało dzięki rozwojowi technologii i stworzeniu we Włoszech wyjątkowej sieci usług. Ponad 60 lat temu firma zaistniała na rynkach światowych jako ekspert w dziedzinie palników. Około 20 lat później firma zajęła się produkcją gazowych kotłów wiszących dla sektora mieszkaniowego.

Obecnie Riello posiada pozycję lidera w Europie i jest firmą o zasięgu globalnym. Koncern posiada 7 marek handlowych i 9 fabryk. Jedna z fabryk znajduje się w Polsce, w Toruniu, koncern produkuje w niej kotły wiszące i podgrzewacze wody przeznaczone na rynek polski oraz na inne rynki europejskie.

 

Produkty i Usługi


Kotły gazowe wiszące

Pakiety

Kondensacyjne kotły gazowe

Przepływowe Podgrzewacze Wody

Układy kaskadowe Power Plus

Energia Odnawialna

Akcesoria

Systemy kominowe

Artykuły o tej firmie


24.08.2017 | Ogrzewanie
Przywykliśmy już, że przekazy medialne każdej zimy...
04.10.2018 | Piece, kotły
Przyszli i obecni użytkownicy ogrzewania gazowego często...

Słowa kluczowe: