Enerbau Ogrzewania na podczerwieńAdres firmy:
87-200 Wąbrzeźno,
ul. Kopernika 5,
woj. kujawsko-pomorskie

Obszar działania:
Cała Polska

Kontakt:
tel. + 48 56 657 68 00
tel. kom. 531 995 827
Email: [email protected]
WWW: enerbau.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 09:00-16:00
Wt: 09:00-16:00
Śr: 09:00-16:00
Cz: 09:00-16:00
Pt: 09:00-16:00Enerbau Ogrzewania na podczerwień

O firmie


Oszczędności i ekologia w ogrzewaniu

Możliwość taniego ogrzewania domu bez szkodliwego wpływu na środowisko? Teraz to możliwe dzięki darmowemu ogrzewaniu XXI wieku, dzięki wykorzystaniu fotowoltaiki i podczerwieni.

Nowoczesne systemy ogrzewania na podczerwień, jakie oferuje firma ENERBAU to gwarancja najwyższej jakości rozwiązań, które spełniają potrzeby współczesnych odbiorców. Alternatywne systemy ogrzewania, w których specjalizuje się przedsiębiorstwo z Wąbrzeźna, dopasowywane są pod określone wymagania klienta.

Niższe rachunki

Niezwykłą zaletą tego rozwiązania jest gwarancja niższych kosztów z tytułu ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz biur. Dzięki ogrzewaniu na podczerwień oraz wykorzystaniu fotowoltaiki, użytkownicy mogą cieszyć się znacznie niższymi rachunkami zimą.

Wygoda, ekologia i estetyka

Zerowa emisja i zdrowy wpływ na ludzki organizm sprawiają, że oba rozwiązania cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem. Co więcej, systemy grzewcze oparte na fotowoltaice oraz podczerwieni oferowane przez ENERBAU charakteryzują się estetycznym wykonaniem. Można je z łatwością programować, dzięki czemu użytkowanie takiego systemu to czysta przyjemność.

Od projektu po inwestycję

Poza kompleksową ofertą produktową, firma ENERBAU oferuje doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W przypadku systemów fotowoltaicznych, przedsiębiorstwo we współpracy z firmą partnerską, realizuje m.in. kompleksową obsługę inwestorską na wszystkich etapach inwestycji oraz pomaga przygotować niezbędne wnioski. Firma projektuje instalacje oraz pomaga dobrać optymalne parametry. Poza budową elektrowni fotowoltaicznych, przedsiębiorstwo pomaga także w pozyskaniu dofinansowań oraz doborze optymalnego finansowania inwestycji, która zwróci się niezwykle szybko dzięki 80% niższym rachunkom dla obiorcy.

Bez kosztów eksploatacyjnych

Użytkownicy systemów ogrzewania podczerwienią cenią te rozwiązania za niezwykle niski koszt inwestycyjny. Co więcej, korzystanie z tej opcji oznacza dla odbiorcy zerowe koszty eksploatacyjne. Systemy ogrzewania na podczerwień charakteryzują się nawet do 30% niższymi kosztami w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań (np. ogrzewania gazowego), a ponadto umożliwiają wygodne sterowanie oraz najwyższy komfort użytkowania, dzięki inteligentnemu sterowaniu bezprzewodowego, także poprzez internet. Te systemy można montować nawet samodzielnie, zarówno w formie ogrzewania sufitowego, jak też podłogowego. Ogrzewanie na podczerwień zapewnia równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu, co w praktyce oznacza, że różnica między sufitem i podłogą wynosi jedynie około 1 stopnia Celsjusza. Dodatkową zaletą podczerwieni jest zapobieganie rozwojowi grzybów pleśniowych oraz wspomaganie układu immunologicznego i zapobieganie zawilgoceniu ścian, a także suszenie tych, które już są zawilgocone.

Pełna gama rozwiązań

ENERBAU oferuje szeroką gamę systemów oraz niezbędnych akcesoriów. W stałej ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy m.in. izolacje termiczne i akustyczne, promienniki podczerwieni, folie oraz maty grzewcze na podczerwień, jak również promienniki szklano-ceramiczne, grzejniki konwektorowo-promiennikowe, termostaty oraz fotowoltaikę.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.enerbau.pl

 

Produkty i Usługi


 • Folie grzewcze
 • Termostaty
 • Alu Heat Mat-maty do pomieszczeń mokrych
 • Maty grzejne – Elektra
 • Maty grzejne – Comfort
 • MHF – folia grzewcza pod lustro
 • Grzejniki konwektorowe
 • Promienniki podczerwieni
 • Grzejniki szklano-ceramiczne na podczerwień
 • Izolacje termiczne i akustyczne
 • Izolacja pod ogrzewanie – Płyta budowlana DO IT ULTRAMENT
 • Izolacja termiczno-wilgotnościowa-płyta STEINODUR PSN
 • Ogrzewanie alternatywne
 • Ogrzewanie na podczerwień

Słowa kluczowe: ogrzewanie na podczerwień , ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne, tanie grzanie, ogrzewanie energooszczędne