KRONO-PLAST JANUSZKA TADEUSIAK SPÓŁKA JAWNAAdres firmy:
42-100 Kłobuck,
Ul. Ks. I. Skorupki nr1,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. (+48) 34-34-36-801
tel. kom. 883-227-444
Email: [email protected]
WWW: www.kronoplast.pl

KRONO-PLAST JANUSZKA TADEUSIAK SPÓŁKA JAWNA

O firmie


KRONO-PLAST. PRODUCENT KOMINKÓW WENTYLACJI GRAWITACYJNEJ

Krono-Plast to firma oferująca wysokojakościowe produkty z branży pokryć dachowych oraz tworzyw sztucznych. Jej specjalnością jest produkcja uniwersalnych kominków wentylacyjnych. Od 2016 roku firma zajmuje się także produkowaniem form wytryskowych i odlewniczych pod marką „Zaborowski”. Ponadto firma jest właścicielem hurtowni pokryć dachowych „Kronos II”, mieszczących się w Kłobucku i Częstochowie. Przedsiębiorstwo kładzie wyjątkowy nacisk na innowacyjność , ekologiczność i estetykę oferowanych produktów, dlatego też oferta Krono-Plastu jest w stanie zaspokoić klientów o najbardziej wygórowanych wymaganiach. Dowodem na to jest przedstawicielstwo firmy we wschodniej i zachodniej Europie oraz oraz współpraca z ponad tysiącem hurtowni oraz producentami pokryć i akcesoriów dachowych w Polsce.

AKCESORIA DACHOWE
Firma oferuje głównie kominki wentylacyjne o różnych typach podstaw stosowanych do pokryć dachowych, takich jak: gonty i papy termozgrzewalne, blachy dachowe: płaskie, trapezowe, dachówkopodobne, dachówki betonowe i ceramiczne. Krono-Plast oferuje również szeroką gamę kolorystyczną produktów. Kominki wentylacyjne najczęściej stosuje się na dachach oraz do wentylacji pomieszczeń użytkowych i wentylacji instalacji sanitarnych. W tym celu ich średnice są dostępne w dwóch rozmiarach, idealnie dopasowując się do wymogów klientów.
Ostatnio przedsiębiorstwo w swojej ofercie wprowadziło nową linię kominków wentylacyjnych Ecoline Premium. Najnowszym osiągnięciem przedsiębiorstwa są innowacyjne, niezwykle trwałe i funkcjonalne- jedyne w skali świata aluminiowe kominki do dachówek ceramicznych.

AKCESORIA UZUPEŁNIAJĄCE
Krono-Plast oferuje nie tylko akcesoria dachowe, ale także akcesoria uzupełniające, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania różnego rodzaju instalacji dachowych. W ofercie znajdziemy wywietrzniki połaciowe, przejścia antenowe lub solarne, rury przyłączeniowe, przejścia przez membranę, itp.
Od 2019 roku Krono-Plast wzbogacił swoją ofertę dla budownictwa wielorodzinnego, wprowadzając nasady kominowe stałe i obrotowe. Tego rodzaju nasady są elementem kończącym ciągi wentylacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową oraz zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmie


Wybór kominków wentylacyjnych i odpowietrzających to na...

Słowa kluczowe: produkty z branży pokryć dachowych oraz tworzyw sztucznych, producent kominków wentylacji grawitacyjnej, kronoplast, kominki wentylacyjne