INSTAL-PROJEKTAdres firmy:
87-853 Kruszyn, Nowa Wieś,
ul. Jana Pawła II 12 A,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. 542355905
Email: [email protected]
WWW: www.instalprojekt.com.pl

INSTAL-PROJEKT

O firmie


INSTAL-PROJEKT – INNOWACJA W BRANŻY GRZEWCZEJ

Instal-Projekt Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna jest polską, rodzinną firmą, działającą w branży grzewczej od 40 lat. To w 100% polski kapitał. Oferuje ponad 2 000 modeli: grzejników, suszarek, grzałek elektrycznych i akcesoriów: od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle eleganckie i dekoracyjne formy. Posiada ponad 130 patentów i wzorów przemysłowych. Jest ukierunkowana na ciągły rozwój. Współpracuje z uznanymi projektantami form oraz wprowadza na rynek produkty stworzone przez zespół pracowników. INSTAL-PROJEKT stawia na jakość i nowe rozwiązania. Nowoczesne linie produkcyjne, odpowiednie materiały, wielokrotna kontrola jakości przeprowadzana podczas procesu produkcyjnego pozwalają dostarczać Klientom wyroby o najwyższej jakości. Oferowane na rynek grzejniki są przebadane, a firma pracuje w oparciu o system ISO. INSTAL-PROJEKT angażuje się również w akcje charytatywne oraz współpracuje ze światem sztuki. Produkty INSTAL-PROJEKT biorą udział w licznych konkursach, w których zdobywają tytuły, nagrody i wyróżnienia.

Grzejniki

Oferta firmy INSTAL-PROJEKT obejmuje szeroki asortyment grzejników, od najtańszych rozwiązań z serii Light, przez znakomite urządzenia spod znaku Elegante, aż po kolekcje limitowane. Asymetryczny, nieszablonowy i funkcjonalny grzejnik typu Astro to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących rozwiązań wyjątkowych, nadających łazience cechy indywidualne. Prostolinijny, prosty, nadwannowy Stick Level to generał dowodzący ogrzewaniem łazienki. Z kolei Afro New, ASAP czy Vivat to ciekawe, eleganckie w swej prostocie formy modele, nadające przestrzeni, w jakiej zostaną umieszczone, dyskretnego smaku. Z kolei na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i lubią nowoczesny design odpowiada grzejnik Inventio. To model, który można ukryć we wnętrzu lub przeciwnie – wyeksponować. Występuje w wersji malowanej na kolor z palety INSTAL-PROJEKT w wersji foto tj. z nadrukowanym zdjęciem, wykończony taflą szkła.

Suszarki i grzałki

Duża część produktów oferowanych przez INSTAL-PROJEKT to suszarki i grzałki. Wśród praktycznych suszarek serii Electro wyróżnić można model Omega R. Jest to suszarka charakteryzująca się klasyczną elegancją o nieprzemijającej urodzie. Wyposażona jest w łukowo wygięte rurki zwiększające jej funkcjonalność i łatwość suszenia. Jest to minimalistyczne rozwiązanie stawiające na stały, powtarzający się rytm, oraz elastyczne dzięki zasilaniu elektrycznemu.
Dla użytkowników ceniących całoroczną funkcjonalność urządzeń grzewczych w ofercie firmy znajdują się również uniwersalne i niezawodne grzałki elektryczne (manualne i sterowane dotykowo lub bezprzewodowo), m. in. modele HOT2, Itaka, Coco, Stella.

Akcesoria

Asortyment INSTAL-PROJEKT uzupełniają różnorodne akcesoria. Należą do nich dostępne w wielu zestawach, kolorach i wersjach przyłączeniowych zawory oraz głowice termostatyczne, czy też dedykowane do różnych grzejników relingi, półki i wieszaki. Ciekawą opcją jest możliwość kupienia dodatkowych ekranów do grzejników Indivi, Indivi New oraz Inventio, dzięki czemu można mieć zmieniać ich wygląd i dostosowywać do zmian wnętrza.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie producenta www.instalprojekt.com.pl

Produkty i Usługi


  • Grzejniki
  • Suszarki i grzałki
  • Akcesoria

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: grzejniki, ogrzewanie, suszarki i grzałki, instal projekt, projekt instal, ogrzewanie domu, grzanie domu,