SunSol Sp. z o.o.Adres firmy:
80-430 Gdańsk,
Ludwika Mierosławskiego 21,
woj. pomorskie

Obszar działania:
cała Polska / UE

Kontakt:
tel. 58 746 38 99
Email: [email protected]
WWW: www.sunsol.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00SunSol Sp. z o.o.

O firmie


Instalacje fotowoltaiczne SunSol

Wysokiej klasy produkt, wysokiej klasy usługa – duet idealny

Inwestycja w fotowoltaikę to wydatek relatywnie duży, dlatego warto stawiać zarówno na sprawdzone komponenty, jak i na firmy, które profesjonalnie wykonają projekt i montaż oraz zagwarantują serwis posprzedażowy. Takim przedsiębiorstwem jest SunSol – firma, która w swojej codziennej praktyce ogromny nacisk kładzie na jakość kontaktu z klientem i najwyższy poziom świadczonych usług. O tym, że taka strategia się opłaca, najdobitniej świadczy fakt, że przedsiębiorstwo znalazło się w ekskluzywnym gronie oficjalnych instalatorów paneli fotowoltaicznych marki SunPower. Uznawane za najlepsze na świecie panele solarne tego amerykańskiego producenta są dziś synonimem bezkompromisowej jakości i najwyższej wydajności, za którą idzie 25 lat gwarancji na produkt oraz – co w branży fotowoltaicznej jest rzadkością – gwarancja, że po 25 latach pracy panele będą produkowały prąd z wydajnością nie mniejszą niż 92% tej z roku pierwszego.

Panele SunPower – mercedes wśród paneli PV

Firma SunSol proponuje swoim klientom systemy fotowoltaiczne szyte na miarę, które przeznaczone są zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm.

Indywidualne podejście do każdej inwestycji i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne SunSol są precyzyjnie dobrane na miarę potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzyma rozwiązanie starannie zaprojektowane na dziesięciolecia działania, zaś koszt inwestycji szybko się zwróci. SunSol oferuje profesjonalne wykonanie projektu systemu, dostarcza wszystkie urządzenia i komponenty oraz przeprowadza ich instalację i przyłączenie do sieci.
Choć panele SunPower – będące rozwiązaniem klasy premium – nie są najtańszymi na rynku, to jednak swoją niepodważalną pozycję światowego lidera zawdzięczają doskonałej jakości i innowacyjnej technologii. Składają się z ogniw krzemowych typu n, dzięki czemu – w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów – nie ulegają zjawisku krótkotrwałej degradacji pod wpływem promieniowania słonecznego. Z innymi panelami wygrywają też niewielkim stopniem degradacji, wynoszącym -0,25% na rok (w porównaniu do -1% w przypadku zwykłych paneli krzemowych). Przez klientów na całym świecie docenianie są również za lepszą absorpcję promieni z większego zakresu spektrum słonecznego (np. podczas wschodów i zachodów słońca), a nadto wyróżniają się większą produkcją mocy na metr kwadratowy, przez co świetnie sprawdzają się na dachach o niewielkich powierzchniach.

Oprócz renomowanych komponentów do instalacji fotowoltaicznych marki SunPower, firma pracuje także na wyrobach innych wiodących producentów, m.in. REC, Q.Cells, SolarEdge, Fronius, SMA.

Zatrudnieni w firmie SunSol eksperci, od wielu lat działający w branży odnawialnych źródeł energii, ściśle współpracują z klientem na każdym etapie realizacji inwestycji. Dziś, gdy na rynku powstaje coraz więcej firm oferujących wykonanie instalacji fotowoltaicznej (czemu sprzyjają rosnące ceny energii i chęć uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców oraz liczne programy dotacji udzielanych na OZE), ofertę SunSol wyróżnia zarówno doświadczenie, jak i nacisk, aby wraz z najlepszym produktem zaoferować wysokiej klasy usługę.

Produkty i Usługi


  • Kompletne instalacje fotowoltaiczne
  • Panele fotowoltaiczne
  • Inwertery fotowoltaiczne
  • Pompy ciepła
  • Akumulatory litowe
  • Ładowarki do samochodów elektrycznych

Artykuły o tej firmie


07.04.2022 | Energia ekologiczna
W przestrzeni publicznej od dłuższego czasu intensywnie...
14.10.2019 | Energia ekologiczna
Wzrost cen energii, rozwój technologii, nowe przepisy...

Słowa kluczowe: fotowoltaika, panele fotowoltaiczne, inwertery, energia słoneczna, systemy akumulatorowe, instalacje fotowoltaiczne, sunsol, panele solarne, tani prąd, darmowa energia, energia ze słońca,