SOLLABAdres firmy:
80-180 Gdańsk,
ul. Aliny Pienkowskiej 31,
woj. pomorskie

Obszar działania:
Trójmiasto i okolice

Kontakt:
tel. +48 608 435 001
Email: [email protected]
WWW: sollab.pl

SOLLAB

O firmie


Sollab – instalacje fotowoltaiczne pod klucz

Rosnąca popularność instalacji fotowoltaicznych wynika w równej mierze z faktu, że ceny energii elektrycznej idą w górę, jak i z rosnącej świadomości ekologicznej, która każe nam coraz częściej sięgać po odnawialne źródła energii. Temu zjawisku towarzyszy oczywiście powstawanie coraz większej ilości firm działających w branży fotowoltaiki. Z uwagi na fakt, że żywotność takich instalacji szacuje się na kilkadziesiąt lat, warto wybrać firmę, która nie tylko wykonuje projekty i montaż paneli na dachu, ale także świadczy kompleksową obsługę w toku eksploatacji. Taką firmą jest Sollab, która działa na terenie Trójmiasta i okolic (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew). Wykwalifikowana kadra, ogromne doświadczenie i praca na sprawdzonych i renomowanych komponentach dają klientom firmy pewność, że nakłady poniesione na instalację szybko się zwrócą.

Choć jeszcze do niedawna panele fotowoltaiczne na dachu bardziej kojarzyły się nam z naszymi sąsiadami zza zachodniej granicy, to dziś wiele się w tej materii zmieniło. Gwałtownie kurczą się naturalne zasoby, a ceny energii idą w górę. Osoby, które chcą uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii coraz częściej decydują się więc na montaż fotowoltaiki, która – dobrze dobrana i dopasowana do indywidualnych potrzeb – pozwoli zredukować wydatki na prąd nawet o 90%.

Firma Sollab swoją ofertę kieruje do wymagających klientów, którzy chcą uzyskać niezależność energetyczną, a zarazem otrzymać instalację bezobsługową, skrojoną na miarę.

Co znajdziemy w ofercie firmy Sollab?

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania – jest to doskonała opcja dla tych, którzy obawiają się pogubienia w gąszczu niezliczonych dokumentów i z rozmaitych programów dofinansowań chcą wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie dla siebie. Pracownicy Sollab zajmują się wszystkimi formalnościami związanymi ze składaniem wniosku o dotację.

Projekt instalacji – właściwy dobór instalacji musi uwzględnić wiele kwestii – począwszy od wymiarów dachu, poprzez jego ekspozycję na strony świata, na indywidualnym zapotrzebowaniu energetycznym mieszkańców budynku kończąc. Firma Sollab wykonuje instalacje w oparciu o wieloaspektową analizę indywidualnych warunków, co pozwala przygotowywać instalacje „skrojone na miarę”.

Montaż instalacji – Sollab od wielu lat współpracuje z wiodącymi producentami z branży fotowoltaicznej. Klientom firmy daje to zarówno pewność, że instalacja powstanie na bazie sprawdzonych komponentów, objętych wieloletnią gwarancją, jak i najlepszej ceny.

Opieka serwisowa po zakończeniu inwestycji – Sollab obejmuje swoich klientów profesjonalną opieką serwisową. Firma posiada specjalistyczny sprzęt czyszczący moduły i oferuje wsparcie w przypadku jakichkolwiek trudności w toku eksploatacji.

Wykonywane przez Sollab instalacje fotowoltaiczne działają bezobsługowo. Możliwość monitorowania ich pracy za pomocą smartfona daje możliwość kontroli nawet z odległych zakątków ziemi.

Fachowa kadra, pełne zaangażowanie i duże doświadczenie, a także terminowość sprawia, że portfolio firmy Sollab poszerza się o kolejne, z sukcesem zrealizowane projekty. Oprócz fotowoltaiki firma zajmuje się także montażem pomp ciepła, które w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwalają na zredukowanie nakładów ponoszonych na eksploatację domu do minimum.

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła

Słowa kluczowe: sollab, energia ekologiczna, fotowoltaika, panele słoneczne, panele solarne, solary, panele, panele dachowe, energia ze słońca, tania energia, energia odnawialna, darmowa energia, tani prąd, prąd ze słońca,