SOLLABAdres firmy:
80-180 Gdańsk,
ul. Aliny Pienkowskiej 31,
woj. pomorskie

Obszar działania:
Trójmiasto i okolice

Kontakt:
tel. +48 608 435 001
Email: [email protected]
WWW: sollab.pl

SOLLAB

O firmie


Sollab – instalacje fotowoltaiczne pod klucz

Rosnąca popularność instalacji fotowoltaicznych wynika w równej mierze z faktu, że ceny energii elektrycznej idą w górę, jak i z rosnącej świadomości ekologicznej, która każe nam coraz częściej sięgać po odnawialne źródła energii. Temu zjawisku towarzyszy oczywiście powstawanie coraz większej ilości firm działających w branży fotowoltaiki. Z uwagi na fakt, że żywotność takich instalacji szacuje się na kilkadziesiąt lat, warto wybrać firmę, która nie tylko wykonuje projekty i montaż paneli na dachu, ale także świadczy kompleksową obsługę w toku eksploatacji. Taką firmą jest Sollab, która działa na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Wykwalifikowana kadra, ogromne doświadczenie i praca na sprawdzonych i renomowanych komponentach dają klientom firmy pewność, że nakłady poniesione na instalację szybko się zwrócą.

Choć jeszcze do niedawna panele fotowoltaiczne na dachu bardziej kojarzyły się nam z naszymi sąsiadami zza zachodniej granicy, to dziś wiele się w tej materii zmieniło. Gwałtownie kurczą się naturalne zasoby, a ceny energii idą w górę. Osoby, które chcą uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii coraz częściej decydują się więc na montaż fotowoltaiki, która – dobrze dobrana i dopasowana do indywidualnych potrzeb – pozwoli zredukować wydatki na prąd nawet o 90%.

Firma Sollab swoją ofertę kieruje do wymagających klientów, którzy chcą uzyskać niezależność energetyczną, a zarazem otrzymać instalację bezobsługową, skrojoną na miarę.

Więcej na stronie www.sollab.pl

Co znajdziemy w ofercie firmy Sollab?

– Pomoc w uzyskaniu dofinansowania – jest to doskonała opcja dla tych, którzy obawiają się pogubienia w gąszczu niezliczonych dokumentów i z rozmaitych programów dofinansowań chcą wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie dla siebie. Pracownicy Sollab zajmują się wszystkimi formalnościami związanymi ze składaniem wniosku o dotację.

– Projekt instalacji – właściwy dobór instalacji musi uwzględnić wiele kwestii – począwszy od wymiarów dachu, poprzez jego ekspozycję na strony świata, na indywidualnym zapotrzebowaniu energetycznym mieszkańców budynku kończąc. Firma Sollab każdą instalacje wykonuje w oparciu o wieloaspektową analizę indywidualnych warunków.

– Montaż instalacji – Sollab od wielu lat współpracuje z wiodącymi producentami z branży fotowoltaicznej. Klientom firmy daje to zarówno pewność, że instalacja powstanie na bazie sprawdzonych komponentów, objętych wieloletnią gwarancją, jak i najlepszej ceny.

– Opieka serwisowa po zakończeniu inwestycji – Sollab obejmuje swoich klientów profesjonalną opieką serwisową. Firma oferuje wsparcie w przypadku jakichkolwiek trudności w toku eksploatacji.

Wykonywane przez Sollab instalacje fotowoltaiczne działają bezobsługowo. Możliwość monitorowania ich pracy za pomocą aplikacji w smartfonie daje możliwość kontroli nawet z odległych zakątków ziemi.

Magazyny energii

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku, Sollab oferuje także zaawansowane magazyny energii, łączące w sobie zalety falowników ON-GRID i OFF-GRID. Nowoczesne falowniki hybrydowe pozwalają na współpracę z magazynem energii zarówno w warunkach zasilania z sieci, jak i w sytuacji zaniku. Po więcej informacji wejdź na stronę www.sollab.pl – Magazyny Energii

Montaż pomp ciepła i folii grzewczych

Oprócz fotowoltaiki firma zajmuje się także montażem pomp ciepła, które w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwalają na zredukowanie nakładów ponoszonych na eksploatację domu do minimum. Urządzenia wiodących na rynku dostawców, w połączeniu z fachową obsługą i profesjonalnym montażem, wykonywanym przez wykwalifikowaną kadrę Sollab pozwala dopasować produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie firmy znajdują się także folie grzewcze działające na podczerwień, będące obecnie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w technice grzewczej. Dzięki temu, że najpierw ogrzewają powierzchnie bezpośrednio przylegające do folii, a ciepło stopniowo jest oddawane do otoczenia, osoby przebywające w pomieszczeniu bardzo szybko odczuwają komfort termiczny. Różne możliwości montażu (ściany, podłogi, sufity) sprawiają z kolei, że to rozwiązanie sprawdzi się również w bardzo niekonwencjonalnych zastosowaniach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Ładowarki elektryczne i carporty

Idąc z duchem czasu, firma Sollab przygotowała też ofertę dla posiadaczy ekologicznych samochodów na prąd. Ładowarki samochodowe pozwalają uniezależnić się od publicznych stacji ładowania, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną stają się najlepszym sposobem na wykorzystanie darmowej energii czerpanej ze słońca. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje prostsze modele ładowarek, poprzez wersje z rozbudowanymi dodatkowymi funkcjonami, jak np. dynamiczne przydzielanie mocy, moduły komunikacji WI-FI czy czytniki RFID. Więcej na www.sollab.pl – Ładowarki Samochodowe

Dodatkowo do posiadaczy samochodów kierowana jest też oferta carportów, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych garaży.

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
  • Magazyny energii
  • Folie grzewcze
  • Ładowarki do samochodów elektrycznych
  • Carporty

Słowa kluczowe: sollab, energia ekologiczna, fotowoltaika, panele słoneczne, panele solarne, solary, panele, panele dachowe, energia ze słońca, tania energia, energia odnawialna, darmowa energia, tani prąd, prąd ze słońca,