PITERN – dobra energia ze słońcaAdres firmy:
62-070 Dopiewo,
Dąbrowa ul. Batorowska 9,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. 505 056 853
Email: [email protected]
WWW: www.pitern.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 8:00-16:00PITERN – dobra energia ze słońca

O firmie


Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze odnawialnych źródeł energii. Mamy na koncie tysiące zrealizowanych projektów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Doradzamy, kompleksowo wykonujemy, pomagamy przy formalnościach i serwisujemy. Jesteśmy dla Was – dla naszych klientów.

Fotowoltaika dla domu

Produkcja własnej energii elektrycznej i ograniczenie wydatków na ten cel w domowym budżecie jest marzeniem wielu osób, a my pomagamy je zrealizować. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dostosowane do potrzeb danego domu i jego mieszkańców. Nasi doradcy rozpoczynają od analizy rachunków za prąd i potrzeb rodziny zanim przedstawią możliwości i rozwiązania.

Jakość przede wszystkim

W związku z tym, że instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, istotna jest jakość wszystkich elementów wchodzących w jej skład oraz fachowy montaż. W naszej ofercie mamy moduły fotowoltaiczne i falowniki renomowanych producentów, a ich instalacją zajmują się doświadczone ekipy wykonawcze. Dodatkowo do dyspozycji klientów w przypadku awarii jest serwis piTERN.

Wsparcie dla klientów

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu. Organizujemy wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej do operatora sieci energetycznej oraz – jeśli wymagane – do lokalnej straży pożarnej. Pomagamy również w procesie składania wniosków o dofinansowanie w ramach programów dotacyjnych np. Mój Prąd czy Czyste Powietrze.

Produkty i Usługi


Szeroka oferta

Oferujemy naszym klientom również produkty świetnie współpracujące z instalacjami fotowoltaicznymi. Magazyny energii, które pozwalają na zwiększenie wykorzystania energii słonecznej na potrzeby domu, czy pompy ciepła ogrzewające dom i podgrzewające ciepłą wodę.

Wybór instalacji fotowoltaicznej od piTERN to pewność i gwarancja najwyższej jakości rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły o tej firmie


06.09.2023 | Energia ekologiczna
Decyzje zakupowe podejmujemy z tym większą rozwagą,...

Słowa kluczowe: fotowoltaika dla domu, fotowoltaika, pompy ciepła, dobra energia, fotowoltaika dla firmy, piTERN dla biznesu, piTERN dla domu, magazyny energii,