OZE ProjektAdres firmy:
10-409 Olsztyn,
ul. Lubelska 32, lok. 300,
woj. warmińsko-mazurskie

Obszar działania:
Polska północna i centralna

Kontakt:
tel. 89 672 40 30
Email: [email protected]
WWW: ozeprojekt.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00OZE Projekt

O firmie


W naszym zespole pracuje już ponad 100 osób – fachowców z zakresu energetyki, elektryki, inżynierów budownictwa, monterów.  Możesz się po nas spodziewać wiedzy i doświadczenia zdobytego w pracy dla międzynarodowych koncernów elektroenergetycznych, wzbogaconego o osobiste podejście do każdej inwestycji. Jak sam się przekonasz – najpierw słuchamy, potem odpowiadamy na Twoje potrzeby.

Instalacje fotowoltaiczne, to nasza duma. Dotychczas zrealizowaliśmy ich ponad 1000, na terenie niemal całego kraju. Realizujemy zarówno mniejsze instalacje, o mocy kilku kilowatopików, jak i te największe, w przedsiębiorstwach czy gospodarstwach rolnych. Nie stanowi dla nas problemu to czy elektrownia będzie miała znaleźć się na dachu czy stanąć na gruncie. Współpracujemy z najlepszymi firmami dostarczającymi nam konstrukcje. Montowane przez nas moduły oraz inwertery, to również światowa czołówka. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Nie tylko montujemy instalacje, ale również załatwiamy za klientów wszystkie formalności w zakładzie energetycznym oraz pomagamy uzyskać dofinansowania z programów rządowych. 

Nie inaczej jest w przypadku pomp ciepła. Instalujemy produkty wyłącznie największych światowych marek, takich jak: Daikin, Bosch, Junkers czy Mitsubishi. Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, to nie tylko znaczne ograniczenie emisji CO2, ale przede wszystkim ogromna oszczędność finansowa. Co ważne, tego typu rozwiązanie nie musi być stosowane wyłącznie w nowobudowanych domach. 

Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV, największej instytucji pozarządowej, zajmującej się rozwojem fotowoltaiki w Polsce. Należymy również do Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła​ PORT PC.

Możemy pochwalić się nagrodami branżowymi:

— Najdynamiczniej rozwijająca się firma 2018′ wg Corab

— Dobre praktyki w dobrych rękach 2019′ od GLOBEnergia

— Dobre praktyki w dobrych rękach 2020′ od GLOBEnergia 

Choć nasza firma należy do czołówki polskich firm fotowoltaicznych i stale się rozwija, dwie kwestie zawsze pozostaną bez zmian:

— O skomplikowanych sprawach mówimy prostym językiem 

— Jesteśmy dumni z tego, co robimy, dlatego możesz na nas liczyć przed, w trakcie i po nawiązaniu z nami współpracy

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła

Artykuły o tej firmie


10.08.2020 | Energia ekologiczna
Gdy szukamy najbardziej wydajnego, autonomicznego i opłacalnego...

Słowa kluczowe: oze projekt, ozeprojekt, oze-projekt, pompy ciepła, fotowoltaika, solary, panele solarne, panele słoneczne, tani prąd, tania energia, energia elektryczna, energia ze słońca, darmowa energia, odnawialna energia elektryczna, odnawialne źródła energii,