TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąAdres firmy:
34-122 Wieprz,
ul. Biała Droga 31,
woj. małopolskie

Obszar działania:
Cała Polska

Kontakt:
tel. +48 33 330 00 07
Email: [email protected]
WWW: www.techsterowniki.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 7:00-15:00TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

O firmie


Firma TECH Sterowniki została założona w 2004 roku. Od tego czasu cały czas bardzo prężnie się rozwija, szybko stając się liderem w produkcji urządzeń elektronicznych do ogrzewania czy to na paliwo stałe, czy inne źródła energii. Aktualnie całkowita powierzchnia naszej firmy to ponad 10000 m², a w różnych jej działach pracuje kilkuset osób. Sprzedaż wyspecjalizowanych sterowników do różnego typu urządzeń odbywa się na terenie kraju oraz aż w 23 krajach Europy.

Nasza firma produkuje sterowniki do każdego typu urządzeń grzewczych, umożliwiając maksymalne wykorzystanie ich potencjału. Dzięki precyzyjnemu, strefowemu ogrzewaniu we wszystkich pomieszczeniach w domu panuje idealna temperatura dla zdrowia i samopoczucia, a także umożliwia uzyskanie oszczędności zużywanej energii. W skład oferty produktów wchodzą: sterowniki grzejnikowe, sterowniki podłogowe, sterowniki do instalacji, regulatory pokojowe oraz sterowniki do energii odnawialnej, kominków, kotłów oraz specjalistyczne jak ozonatory powietrza. W tym roku poszerzyliśmy naszą gamę produktów o urządzenia smart home, dzięki którym oprócz sterowania ogrzewaniem możemy zarządzać również oświetleniem, roletami, a także wieloma innymi urządzeniami.

Wszystkie nasze urządzenia są dopracowane zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie i tworzone z myślą o komforcie i oszczędnościach użytkowników.

Produkty i Usługi


Produkcja sterowników w naszej firmie jest procesem w pełni zautomatyzowanym i odbywa się na czterech liniach produkcyjnych. Regularnie wprowadzamy nowe funkcje w aktualnych modelach urządzeń, tworzymy też nowe modele, które wzbogacają dotychczasową ofertę. Na każdym etapie produkcji sterowników przeprowadzamy specjalne testy kontrolne, które gwarantują długą żywotność urządzeń oraz wysoki komfort ich użytkowania. Każdy programista współpracuje z testerem, który sprawdza poprawność działania i najdrobniejsze zmiany w logice urządzeń. Na terenie firmy mamy własne laboratorium, w którym dokonujemy kontroli urządzeń na każdym etapie.

Jesteśmy Polską firmą ze 100% polskim kapitałem, w której produkowane są urządzenia z pasją oraz najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Artykuły o tej firmie


02.11.2022 | Automatyka domowa
Sterowanie ogrzewaniem w domu jednorodzinnym to prosty...

Słowa kluczowe: ogrzewanie, strefowe, podłogówka, grzejnikowe, sinum, smart, home, regulatory, temperatura, automatyka, inteligentny, dom, sterowniki, instalacja, ciepło, w domu, energooszczędne, rozwiązania, sterowanie, oszczędzanie,