iRobot DLF Sp. z o.o.Adres firmy:
81-300 Gdynia,
ul. Sportowa 8C,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 781 43 63
Email: [email protected]
WWW: irobot.pl/pl/

Godziny otwarcia:

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00iRobot DLF Sp. z o.o.

O firmie


iRobot Corporation to amerykańska firma, która od 1990 r. z sukcesem wciela w życie wizję konstruowania i produkcji na masową skalę praktycznych robotów. W ciągu tych 30 lat sprzedano 30 milionów robotów sprzątających, a marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie.

Marka iRobot weszła na polski rynek w 2004 roku za sprawą firmy DLF Sp. z o.o Spółka zajmuje się sprzedażą innowacyjnych produktów z zakresu nowych technologii i zdrowia, docierając do klienta różnymi kanałami sprzedaży. Współpraca z iRobot okazała się strzałem w dziesiątkę, już pierwszy model Basic podbił serca klientów. Mijały lata na rynku pojawiają się nowe roboty, a zainteresowanie nie słabnie. Rok 2020 to nie tylko 30 lecie iRobot Corporation, ale też 500 tysięcy sprzedanych automatycznych odkurzaczy na polskim rynku.

Produkty i Usługi


Przez 3 dziesięciolecia firma iRobot Corporation nieustannie rozwija swoje produkty. DLF jako Autoryzowany importer i dystrybutor w Polsce dba, aby wszystkie nowości trafiały na polski rynek.

Roboty sprzątające Roomba:

• Seria S9 i S9+ z przełomową technologią PerfectEdge ®wbudowaną w zupełnie nowy kształt robota, który sprząta w narożnikach, wzdłuż krawędzi, tworzy mapę domu i samodzielnie opróżnia pojemnik na zabrudzenia (w wersji S9+pojemnik do stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu.)

• Seria i7 i oraz i7+ to opatentowany 3-stopniowy system sprzątania i dwie specjalnie profilowane gumowe szczotki główne dla skutecznego odkurzania. Dzięki inteligentnej technologii Imprint ™ uczy się i mapuje, by określić najlepszy sposób sprzątania.

• Seria 900 Robot odkurzający Roomba® 976 z łącznością Wi-Fi® oferuje 5x większą moc ssącą oraz sprzątanie wielu pomieszczeń. jako pierwszy wykorzystywał możliwości aplikacji iRobot HOME.

• Seria e5 i e6 ma dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i dużą moc ssania, usuwa wszystko od kurzu po większe zabrudzenia. Czuły system nawigacji oraz technologia wykrywania brudu – Dirt Detect™ dostarczają inteligentnych wskazówek. e6 posiada dodatkowo dwie dwufunkcyjne Wirtualne ściany Dual Mode utrzymują robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany.

• Seria 600 – Roomba® 694 z łącznością Wi-Fi® wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, możesz uruchamiać i programować pracę robota na wszystkie dni tygodnia w aplikacji iRobot HOME. Można go obsługiwać także przez Google Assistant i Alexa.

Roboty mopujące Braava:

• Seria m –z nakładką czyszczącą Braava jet®, robot automatycznie wybiera tryb pracy. Nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna i pomagają w rozbijaniu lepkich plam, brudu * i tłustych kuchennych plam. Nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do wychwytywania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

• Seria 200 również wybiera tryb pracy w oparciu o rodzaj nakładki. Sprzęt jest jednak przeznaczony do czyszczenia mniejszych przestrzeni łazienki lub kuchni.

• Seria 300 najmniej zaawansowana, ale doskonale pomyślana. Przeznaczona jest do dużych powierzchni. Wystarczy nałożyć ściereczkę oraz nacisnąć przycisk MOP lub SWEEP.

Do wszystkich robotów sprzątających dostępne są akcesoria. To one podobnie jak aplikacja czynią pracę z tymi urządzeniami, jeszcze bardziej przyjemną. iRobot Home to szerokie możliwości programowania stref sprzątania i czyszczenia ich na żądanie, A to nie koniec jej możliwości.

Więcej szczegółów na www.irobot.pl


Słowa kluczowe: irobot, robot sprzątający, robot domowy, robot do sprzątania, urządzenia sprzątające, urządzenia do automatycznego sprzątania, urządzenia zamiatające, roboty sprzątające,